امروز : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس ورزشی

دموکرات‌ها کرسی سنای آریزونا را از آن خود کردند

پس از گذشت یک هفته از انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، جمهوری‌خواهان در ایالت آریزونا کرسی خود را در سنای ایالات متحده از دست دادند.
دادگاه عالی سریلانکا انحلال پارلمان را تعلیق کرد

دادگاه عالی سریلانکا حکم ریاست جمهوری در انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات جدید را تعلیق کرد؛ اقدامی که باعث بی ثباتی بیشتر در این کشور می‌شود.
زیهوفر از ریاست حزب سوسیال مسیحی آلمان استعفاء کرد

وزیر کشور آلمان و منتقد سیاست‌های پناهندگی آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور استعفای خود را از ریاست حزب محافظه‌کار باواریا اعلام کرد.
مشاور پیشین کلینتون: هیلاری در سال 2020 دوباره کاندیدا می‌شود

مشاور پیشین کلینتون‌ها اعلام کرد، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در سال 2020 بار دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می‌شود.
جدایی‌طلبان شرق اوکراین رهبران خود را انتخاب کردند

براساس نتایج اولیه به دست آمده از انتخابات رهبری در شرق اوکراین رهبران جدایی‌طلب در جمهوری‌های خودخوانده دونتسک و لوهانسک امروز دوشنبه به پیروزی که انتظار می‌رفت دست یافتند؛ انتخاباتی که از سوی کی‌یف و کشورهای غربی به عنوان انتخاباتی غیرقانونی محکوم شده است.
پلوسی: ترامپ قابل استیضاح است

رهبر اقلیت کنونی مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، حتی اگر بازرس "رابرت مولر" در پرونده روسیه علیه رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام جرم نکند، ترامپ باز هم ممکن است استیضاح شود.
شرکت گسترده مسلمانان آمریکا در انتخابات کنگره

شورای روابط آمریکایی-اسلامی اعلام کرد که در یک نظرسنجی مشخص شده که ۹۵ درصد مسلمانان شرکت کننده در این نظرسنجی، در انتخابات چند روز قبل کنگره شرکت کرده‌اند.