امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
با وجود دعوت برای بازی در تیم ملی سوئد

سامان قدوس بازی برای ایران را انتخاب کرد

سامان قدوس با وجود داشتن دعوت رسمی برای بازی در تیم ملی سوئد، تصمیم گرفت برای تیم ملی ایران به میدان برود.
سامان قدوس بازی برای ایران را انتخاب کرد
جمعه | ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۰ |
کد خبر : ۲۵۷۷ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از کانال تلویزیونی فوتبال سوئد، سامان قدوس، بازیکن تیم فوتبال اوسترسوندز سوئد که اخیرا با دعوت رسمی برای بازی در تیم ملی سوئد مواجه شده بود، در نهایت تصمیم گرفت برای تیم ملی ایران بازی کند.

همچنین،‌مهدی تاج عصر امروز در تماس تلفنی با سامان قدوس، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تصمیم وی مبنی بر ادامه حضور در تیم ملی کشورمان  به رغم پیشنهاد بازی در تیم ملی سوئد ابراز کرد.

رییس فدراسیون فوتبال خطاب به قدوس عنوان کرد:تصمیمی که برای ادامه حضور در تیم ملی ایران گرفتید، جای خوشحالی و مسرت دارد و امیدوارم با پیراهن مقدس تیم ملی  بتوانید در مسیر افتخار، گام های بلندی بردارید.

قدوس هم ضمن تشکر از تماس رییس فدراسیون فوتبال گفت: واقعیت این است که من از ابتدا تصمیم نهایی‌ام را گرفته بودم و آن پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران بود. در این مدت، البته تماس هایی با من برقرار می شد و می‌خواستند که با پیراهن تیم ملی سوئد به میدان بروم اما در نهایت از آنها تشکر کردم و گفتم تصمیم نهایی‌ام پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران است. از این بابت بسیار خوشحالم و امیدوارم دوران موفقیت آمیزی را با پیراهن تیم ملی ایران پشت سربگذارم.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید