امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
اختصاصی /

آغاز ثبت نام از متقاضیان انتخابات ریاست فدراسیون ورزش سه گانه

طبق اعلام دبیر فدراسیون ورزش سه گانه ثبت نام از متقاضیان انتخابات ریاست از سوم مهر آغاز شده است.
آغاز ثبت نام از متقاضیان انتخابات ریاست فدراسیون ورزش سه گانه
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۱ |
کد خبر : ۲۵۶۸ |
ورزشی

علیرضا صفری دبیر فدراسیون و دبیر مجمع انتخاباتی سه گانه به خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، گفت: برابر اعلام وزارت محترم ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش سه گانه می باید در آذر ماه امسال برگزار گردد. به همین خاطر پس از درج اطلاعیه ثبت نام در روزنامه خبر ورزشی مورخه: اول مهر ۱۳۹۶ و هم چنین سایت ها و خبرگزاری های مختلف از جمله سایت و کانال اطلاع رسانی فدراسیون این ثبت نام از سوم مهر آغاز شده است.

وی در ادامه افزود:  این ثبت نام به مدت ۱۰ روز کاری و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۸ مهر ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن کلیه مدارک متقاضیانی که داری شرایط مورد نیاز این سمت می باشند جهت احراز صلاحیت به وزارت ورزش و جوانان ارسال خواهد شد. تاریخ دقیق مجمع پس از مشخص شدن صلاحیت ها به اطلاع کلیه نامزدها و هم چنین اعضای مجمع خواهد رسید.

صفری در پاسخ به این سوال شرایط لازم برای متقاضیان چیست، اظهار داشت: التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، دارا بودن حداقل ۳۰ سال و حداکثر ۷۰ سال، حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا معادل مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای آقایان، نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر و محرومیت از حقوق اجتماعی بر اساس احکام قطعی مراجع قضایی ذی صلاح در زمان ثبت نام و انتخابات، عدم اعتیاد به مواد مخدر، دارا بودن سابقه قابل قبول مدیریت بر اساس تبصره ۲ ذیل ماده ۶ آئین نامه انتخابات فدراسیون های ورزشی، تایید رسمی مراجع ذی ربط از جمله شرایط لازم برای کاندیداتوری این پست است.

 

 

خبرنگار: حمید قاضی پور

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید