امروز : شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳

رفتار ایتالیایی‌ها «سردار» را به بشیکتاش نزدیک کرد؟

یک سایت ترکیه‌ای مدعی شده که سردار آزمون به دلیل رفتارهای نژادپرستانه هواداران لاتزیو حاضر به رفتن به این تیم نیست و به بشیکتاش می‌پیوندد.
رفتار ایتالیایی‌ها «سردار» را به بشیکتاش نزدیک کرد؟
شنبه | ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۵۰ |
کد خبر : ۲۲۰۹ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سایت ajansspor ترکیه مدعی شده سردار آزمون به چند دلیل قصد رفتن به لاتزیو را ندارد و با توجه به درخواست بشیکتاش ترکیه،  او به خاطر حضور این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به این تیم می‌رود.

بشیکتاش در حالی به دنبال به خدمت گرفتن سردار آزمون است که این بازیکن از لاتزیو ایتالیا هم پیشنهاد دارد. بشیکتاش به دلیل حضور در لیگ قهرمانان اروپا به دنبال جذب سردار آزمون است. گویا باشگاه روستوف می‌خواهد بازیکنش را به تیم ایتالیایی‌ بفروشد ام بازیکن ترکمن و گلزن ایرانی به خاطر بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا علاقه‌مند است به بشیکتاش بپیوندد.

دلیل رد پیشنهاد لاتزیو از سوی سردار آزمون به ادعای این سایت ترکیه‌ای، علاوه بر حضور بشیکتاش در لیگ قهرمانان اروپا، رفتار نژادپرستانه هواداران لاتزیو هستند نسبت به بازیکنان رنگین‌پوست یا مسلمان است.

این بازیکن ۲۲ ساله در ۲۶ بازی خود برای تیم ملی ایران موفق به زدن ۱۹ گل شده است. او با مبلغ ۲.۳ میلیون یورو از روبین کازان به روستوف منتقل شده بود. همچنین سردار آزمون فصل گذشته در ۴۱ بازی رسمی، ۱۲ گل و ۳ پاس گل داده است.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید