امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۹

"استیضاح بیل کلینتون" به تهیه‌کنندگی مونیکا لوینسکی

مونیکا لوینسکی مجموعه‌ای تلویزیونی را درباره روند استیضاح بیل کلینتون تهیه‌کنندگی خواهد کرد که قرار است تنها چند هفته پیش از انتخابات ۲۰۲۰ پخش شود.
"استیضاح بیل کلینتون" به تهیه‌کنندگی مونیکا لوینسکی
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۳ |
کد خبر : ۸۲۸۰ |
بین الملل
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، شبکه تلویزیون "اف اکس" در بیانیه‌ای از ساخت این مجموعه خبر داد که سومین فصل از مجموعه "داستان جنایی آمریکایی" خواهد بود و به وقایع روند استیضاح بیل کلینتون، رئیس جمهوری سابق آمریکا و داستان مونیکا لوینسکی، کارآموز سابق کاخ سفید و دو زن دیگر در این ماجرا خواهد پرداخت.

این مجموعه در دو فصل گذشته خود به داستان محاکمه او.جی. سیمپسون، ورزشکار آمریکایی و پرونده قتل جانی ورساچه بنیان‌گذار شرکت پوشاک و خانه مد ایتالیایی ورساچه پرداخته و چندین جایزه را از آن خود کرده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، به دنبال انتشار این خبر، بسیاری از کابران شبکه‌های اجتماعی پخش مجموعه‌ای درباره رسوایی جنسی یک رئیس جمهوری دموکرات درست پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را به نفع دونالد ترامپ، رئیس جمهوری فعلی آمریکا دانستند.

در همین حال، حمایت دموکرات‌ها از استیضاح ترامپ در حال افزایش است و بیش از نیمی از دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا از این طرح حمایت کرده‌اند.

جان لندگرف، مدیر شبکه "اف اکس" در نشست منتقدان در لس آنجلس اظهار کرد: در نزدیکی زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مردم علاقه زیادی به تماشای چنین مجموعه‌ای خواهند داشت و این قرار است یک برنامه عالی باشد.

وی افزود: من تصور نمی‌کنم این مجموعه تعیین کننده رئیس جمهوری آینده آمریکا باشد.

مونیکا لوینسکی نیز در بیانیه‌ای اظهار کرد که در ابتدا از پیوستن به این پروژه هراس داشته اما در نهایت تصمیم گرفته که برای "اصلاح کامل روایتش" در این ماجرا با آن همکاری کند.

لوینسکی افزود: افراد قدرتمند و معمولا مردها پیوسته از کسانی که از آن‌ها ضعیف‌تر هستند، سوء استفاده می‌کنند. متاسفانه این مساله چیزی است که همواره تکرار می‌شود.

نخستین قسمت این مجموعه ۲۷ سپتامبر سال آینده پخش خواهد شد و تاریخ برگزاری انتخابات برای سوم نوامبر ۲۰۲۰ تعیین شده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید