مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت شد

مجید هنرجو برای مدت ۴ سال به عنوان رییس فدراسیون اسکیت انتخاب شد.
مجید هنرجو رییس فدراسیون اسکیت شد
شنبه | ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۱ |
کد خبر : ۱۳۷۵۹ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکیت امروز شنبه دوم بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح جهت انتخاب رئیس و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. ریاست این مجمع را محمد پولادگر به عهده داشت و کیکاووس سعیدی نماینده کمیته ملی المپیک بود. در پایان دو مرحله رای‌گیری، مجید هنرجو با ۳۰ رای از مجموع ۵۵ آرای ماخوذه به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد. همچنین رضا شجیع در دور دوم ۲۵ رای کسب کرد.

در دور اول انتخابات، حسین خیری نیا ۲ رای، سارا فرشتیان ۳ رای، مجید هنرجو ۲۶ و رضا شجیع ۲۴ رای کسب کردند. چون رضا شجیع و مجید هنرجو حدنصاب ۲۹ رای را کسب نکرده بودند انتخابات بین این دو نفر به دور دوم کشید.

رضا شجیع کارمند وزارت ورزش و جوانان و نایب رئیس فدراسیون همگانی و هنرجو نایب رئیس فدراسیون اسکیت است. 

فریبا مددی، قدرت جمشیدیان، حسین خیری نیا فیروزجاه، رضا شجیع، محمد عجم خراسانی نقندر، محمود علیزاده، سارا فرشتیان، علیرضا نصیری و مجید هنرجو کاندیدای پست ریاست فدراسیون اسکیت بودند. عجم خراسانی قبل از مجمع و محمود علیزاده با غیبت در مجمع انصراف خود را اعلام کردند. جمشیدیان، علیرضا نصیری و فریبا مددی نیز بعد از صحبت در مجمع به نفع هنرجو انصراف دادند.

انتخابات این فدراسیون طبق اعلام وزارت ورزش قرار بود ۲۲ دی انجام شود که به دلایل نامشخص به تعویق افتاد. بهمن محمدرضایی پیش از این رئیس فدراسیون اسکیت بود که با پایان ریاستش فریبا مددی به عنوان سرپرست انتخاب شد. مددی نیز بعد از ثبت نام استعفا داد و فضلی سرپرست فدراسیون شد.

 

انتخاب نواب رئیس و سایر نمایندگان

در ادامه مجمع، علیرضا نصیری با ۳۹ رای به عنوان نایب رییس اول، مریم وفاخواه با ۳۷ رای به عنوان نایب رییس دوم، جاسبی با ۳۴ رای به عنوان خزانه دار، سارا فرشتیان با ۳۴ رای و حسین خیری نیا با ۲۸ رای به عنوان خبره ورزشی، کاوه صدقی با ۴۵ رای به عنوان نماینده باشگاه‌ها، ظهیری با ۲۰ رای و آشور ماهانی با ۳۰ رای به عنوان نماینده هیات ها به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند.

پولادگر در جریان مجمع در مورد آرای مجمع گفت: تعداد اعضای مجمع ۵۵ نفر بودکه باید هر کاندیدا ۲۹ رای را کسب کند. در اعضای هیأت رئیسه خیری نیا ۲۸ رای و ظهیری ۲۰ رای گرفته‌اند که باید در مجمع بعدی انتخاب شوند.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید