امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴
رئیس برکنار شده هیات بولینگ و بیلیارد لرستان:

رای ندادم و برکنارم کردند

رئیس برکنار شده هیات بولینگ و بیلیارد لرستان می‌گوید: چون به رئیس فدراسیون رای نداده، بدون هیچ توضیحی از ریاست این هیئت برکنار شده است.
رای ندادم و برکنارم کردند
شنبه | ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۲۷ |
کد خبر : ۱۳۱۷۴ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، رضا طولابی در خصوص برکناری‌اش اظهار کرد: در مجمع انتخاباتی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به هاشم اسکندری رای ندادم و به وی گفتم با اینکه به شما رای نداده‌ام اما برای پیشرفت هیئت لرستان حاضر به هر نوع کمک و همکاری هستم.

وی ادامه داد: اما ظاهراً این موضوع به مذاق رئیس فدراسیون خوش نیامده و با مدیرکل ورزش و جوانان لرستان برای برکناری من نامه‌نگاری کرده که با این درخواست موافقت نشده است.

طولابی اضافه کرد: پس از آن رئیس فدراسیون موضوع را در جلسه حکمیت وزارت ورزش پیگیری می‌کند اما در آن جلسه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تشریح عملکرد هیئت استان و تایید معاون ورزشی وزارت حق را به ما داده‌اند اما باز هم رئیس فدراسیون به تلاش‌هایش ادامه می‌دهد.

رئیس برکنار شده هیات بولینگ و بیلیارد لرستان اضافه کرد: در هفته‌های اخیر من بدون هیچ توضیحی با نظر رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برکنار شده‌ام  و این در حالی است که باید یا تخلف مالی داشته باشم یا عملکردم ضعیف باشد.

وی یادآور شد: همان‌طور که می‌دانید برکناری رئیس هیئت باید با رای اعضای مجمع باشد اما رئیس فدراسیون به تنهایی تشخیص داده که برکنار شوم.

طولابی تاکید کرد: مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز به رئیس فدراسیون نامه داده که از عملکرد من رضایت دارند اما علیرضا خسروی مدیرکل مشترک امور فدراسیون‌ها نامه داده که باید با حضور در فدراسیون از آقای اسکندی عذرخواهی کنم.

وی تاکید کرد: به هیچ وجه عذرخواهی نمی‌کنم چون کار اشتباهی انجام نداده‌ام و عملکردم مشخص است. اگر اعضای مجمع صلاح بدانند حتی یک روز هم در هیئت نمی‌مانم.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید