امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

با آرای حداکثری اعضای مجمع انتخابات؛ روح‌الله حسنی سکان‌دار هیئت والیبال زنجان شد

روح‌الله حسنی با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس هیئت والیبال استان زنجان انتخاب شد.
با آرای حداکثری اعضای مجمع انتخابات؛ روح‌الله حسنی سکان‌دار هیئت والیبال زنجان شد
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۱ |
کد خبر : ۱۱۹۰۴ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع انتخابات هیئت والیبال استان زنجان ظهر امروز (۳۰ دی‌ماه) با حضور رئیس فدراسیون والیبال، مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

سکان هیئت والیبال استان زنجان که از نیمه دی‌ماه سال ۸۸ و به مدت سه دوره متوالی در دستان علی صمیمی بود، به خاطر استعفای وی در اوایل امسال به دست هادی شهبازی سپرده شد تا بعد از چند ماه اداره والیبال زنجان به صورت سرپرستی، تکلیف سکان‌دار آن در جلسه امروز مشخص شود.

اعضای مجمع انتخابات هیئت والیبال استان زنجان ۱۷ رأی را در صندوق آرا انداختند که سهم روح‌الله حسنی ۱۰ رأی و سهم جلیل جزونقی نیز ۷ رأی بود تا روح‌الله حسنی با کسب حداکثر آرا برای چهار سال آینده ریاست هیئت والیبال استان زنجان را در اختیار بگیرد.

هیئت والیبال استان زنجان پیش از این رؤسای زیادی را تجربه کرده که می‌توان به سکان‌داری فریدون صباحی، رحیم حاج‌نایبی، بابک طالبی، سید مهدی موسوی و علی صمیمی در این سمت اشاره کرد. علی صمیمی در سال‌های ۸۸، ۹۲ و ۹۶ با کسب حداکثر آرا برای سه دوره متوالی ریاست هیئت والیبال استان زنجان را در اختیار داشت.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید