امروز : پنج شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۹

کمانداران برتر هفته سوم و چهارم لیگ برتر بانوان معرفی شدند

هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان در ریکرو و کامپوند بانوان، پیگیری شد و کمانداران برتر معرفی شدند.
کمانداران برتر هفته سوم و چهارم لیگ برتر بانوان معرفی شدند
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۷ |
کد خبر : ۱۱۷۹۴ |
ورزشی

گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان یادواره شهدای سلامت در بخش بانوان پیگیری و کمانداران برتر معرفی شدند. در هفته سوم ریکرو بانوان تیم‌های آکادمی راد و اشتادسازه با نتیجه مشابه ۵ بر صفر به ترتیب مقاومت عاشوری آذربایجان شرقی و فولاد مکران را شکست دادند. در هفته چهارم این رقابت‌ها نیز فولاد مکران ۳ بر ۲ آکادمی راد را شکست داد و دانشگاه آزاد نیز با نتیجه ۴ بر  یک برابر مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید.

 در ادامه این رقابت‌ها و در هفته سوم کامپوند بانوان تیم‌های فولاد مکران و آکادمی راد با نتیجه ۴ بر یک به ترتیب برابر محبوب تهران و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسیدند و مس کرمان نیز ۳ بر ۲ برابر هیئت چهارمحال و بختیاری به پیروزی رسید. در هفته چهارم لیگ برتر کامپوند بانوان نیز مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی ۳ بر ۲ فولاد مکران را شکست داد و مس کرمان ۵ بر صفر محبوب تهران را مغلوب خود کرد، آکادمی راد نیز ۴ بر یک برابر هیئت چهارمحال و بختیاری به برتری رسید.

در مسابقات این هفته مهتا عبداللهی از دانشگاه  آزاد، شیوا شجاع مهر از اشتاد سازه و آیتک جلوسیان از دانشگاه آزاد در ریکرو و گیسا بایبردی از آکادمی راد، راحله فارسی از مس کرمان و پریسا سپاهانی از مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی در کامپوند بهترین امتیازات را به خود اختصاص دادند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید