امروز : پنج شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

ساکت وارد انتخابات فدراسیون فوتبال شد/ ثبت‌نام ۱۶ نفر تا پایان روز چهارشنبه

تا پایان روز چهارشنبه ۱۷ دی ۱۶ نفر در بخش‌های مختلف هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نام‌نویسی کرده‌اند.
ساکت وارد انتخابات فدراسیون فوتبال شد/ ثبت‌نام ۱۶ نفر تا پایان روز چهارشنبه
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۳ |
کد خبر : ۱۱۷۹۲ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، نام‌نویسی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال از ۱۴ دی آغاز شده و داوطلبان تا ۲۰ دی فرصت دارند پس از ثبت نام اینترنتی، اصل مدارک خود را تحویل فدراسیون فوتبال دهند. خیلی‌ از چهره‌های سرشناس که احتمال می‌رود برای کرسی ریاست و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نام‌نویسی کنند، احتمالا در روزهای پایانی یعنی جمعه و شنبه پا پیش می‌گذارند و آماده رقابت در این رویداد بزرگ خواهند شد.

با این حال تا پایان روز چهارشنبه ۱۷ دی، شهاب‌الدین عزیزی خادم، عضو سابق هیات رئیسه تنها فردی است که برای سمت ریاست نام‌نویسی کرده و هنوز سایر نامزدهای احتمالی پیش پیش نگذاشته‌اند.

اما در بخش هیات رئیسه نامزدهای بیشتری نام‌نویسی کرده‌اند که در این بین باید به محمدرضا ساکت، میرشاد ماجدی، صادق درودگر، خداداد افشاریان، احمدرضا براتی، حسن کامرانی‌فر، علیرضا رحیمی ، محسن ترکی، حمیدرضا مهرعلی، مسعود مرادی  و ... اشاره کرد.

فعلا ساکت در بخش مدیران باشگاه‌ها نام‌نویسی کرده و هنوز رقیبی ندارد. در بخش‌های هیات‌های فوتبال دو نفر و بخش کارشناس هیات رئیسه بیش از ۱۰ نفر اعلام آمادگی کرده‌اند.

در ادامه این نام‌نویسی‌ها، امروز هم چندین نفر دیگر به کارزار انتخاب پیوستند. محمد جواهری، مدیرعامل گل گهر و اکبر محمدی، مدیرعامل پیکان در بخش نماینده باشگاه‌ها نامزد شدند.

علیرضا کهوری و سعید نحوی در بخش کارشناس هیات رئیسه نام‌نویسی کردند و مدارک خود را به دبیرخانه انتخابات تحویل دادند.

در بخش نماینده هیات‌های استانی طهمورث حیدری و حسین باجیوند شرکت کردند تا دو کرسی هیات رئیسه را در رقابت با سایر نامزدها به دست آورند.

رئیس فدراسیون، نواب رئیس اول، دوم و سوم (بانوان)، دو نماینده باشگاه‌ها، دو نماینده هیات‌های فوتبال و سه کارشناس ترکیب یازده نفره هیات رئیسه فدراسیون فوتبال را کامل می‌کنند. طبق قانون نامزدهای کرسی ریاست، باید سه نواب رئیس خود را هم معرفی کنند.

در روز مجمع، بعد از انتخاب رئیس، درباره نامزدهای پیشنهادی از سوی رئیس جدید رای گیری می‌شود.

اسامی برخی از افراد نامداری که تاکنون ثبت نام قطعی کرده‌اند به این شرح است:

ریاست

شهاب‌الدین عزیزی خادمی

نایب‌رئیس اول

منصور قنبرزاده

نایب رئیس دوم

حیدر بهاروند

نایب رئیس سوم (بانوان)

شهره موسوی

نماینده هیات‌ها

خداداد افشاریان، طهمورث حیدری،‌ حسین باجیوند

نماینده باشگاه‌ها

محمدرضا ساکت،‌ محمد جواهری، اکبر محمدی

کارشناس

مسعود مرادی، داود رفعتی، علیرضا رحیمی،‌ حمیدرضا مهرعلی، صادق دوردگر، میرشاد ماجدی، احمدرضا براتی، حسن کامرانی‌فر، محسن ترکی، علیرضا کهوری، سعید نحوی

به گزارش ایسنا، این لیست تا پایان روز چهارشنبه ۱۷ دی است و قطعا امروز پنج‌شنبه ۱۸ دی نیز افراد جدیدی به این لیست اضافه خواهند شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید