امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴

اعلام زمان جدید برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال کرمانشاه

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه از مشخص شدن زمان جدید برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیات فوتبال استان خبر داد.
اعلام زمان جدید برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال کرمانشاه
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۱ |
کد خبر : ۱۱۷۲۴ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، طیب صفری، بااشاره به فراهم شدن مقدمات برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیات فوتبال استان، اظهار کرد: پیش از این فدراسیون فوتبال طی نامه ای به استان زمان برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات استان را دوم دی اعلام کرده بود که به تاخیر افتاد.

وی تصریح کرد: از آنجایی که فدراسیون تاکید کرده بود برگزاری مجمع باید با موافقت استانداری و ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا باشد، با توجه به نامساعد بودن وضعیت شیوع این بیماری در استان با برگزاری مجمع در آن تاریخ(دوم دی) موافقت نشد.

دبیر هیات فوتبال کرمانشاه با بیان اینکه فدراسیون روز گذشته طی نامه ای به استان زمان جدید برگزاری مجمع را مشخص کرده، عنوان کرد: طبق نامه ای که دریافت کرده ایم، فدراسیون سه شنبه آینده(16 دی) را برای برگزاری مجمع انتخابات ریاست هیات فوتبال استان کرمانشاه مشخص کرده است.

وی تاکید کرد: باتوجه به بهبود شرایط استان بلحاظ شیوع بیماری کرونا، برای برگزاری این مجمع دیگر نیازی به اخذ مجوز از استانداری و ستاد استانی مقابله با کرونا نیست.

صفری اضافه کرد: فدراسیون از استان خواسته تا لیست اعضای مجمع را ارسال کنیم که ما نیز طبق قانون اسامی 27 نفر را به فدراسیون ارسال خواهیم کرد.

وی در پاسخ به برخی حواشی از جمله اعتراض تعدادی از کاندیداها نسبت به چینش اعضای مجمع هم گفت: این کاندیداها نسبت به انتخاب فنی ترین بازیکن بانوان که ۱4 سال سن داشت، معترض بودند که در نهایت منجر به تغییر این عضو شد.

دبیر هیات فوتبال استان اضافه کرد: مقدمات لازم را برای برگزاری مجمع فراهم کرده ایم و هیچ مشکلی هم پیش روی برگزاری آن وجود ندارد.

محمدمهدی قربانی، علی محبی زنگنه، پرویز نیکروش، مرتضی کلهر، فریبرز رحیمی و حسین بیگلری شش کاندیدایی هستند که برای تصاحب کرسی ریاست هیات فوتبال استان کرمانشاه باهم به رقابت می‌پردازند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید