امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

اکبری: فعلا شرایط برگزاری انتخابات فدراسیون روستایی را نداریم

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی با بیان این که به خاطر کرونا شرایط لازم برای برگزاری انتخابات این فدراسیون فراهم نیست، گفت: برای برگزاری انتخابات تابع سیاست وزارت ورزش و ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.
اکبری: فعلا شرایط برگزاری انتخابات فدراسیون روستایی را نداریم
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۳ |
کد خبر : ۱۱۴۴۷ |
ورزشی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عباسعلی اکبری، اظهار کرد: با توجه به تشدید شدن بیماری کرونا و اعلام محدودیت های جدید از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش و جوانان، در حال حاضر شرایط لازم برای برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی وجود ندارد و منتظر دستورالعمل جدید ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش و جوانان هستیم. 
وی گفت: چون تهران از نظر بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد حتی اگر مجمع انتخابات این فدراسیون برگزار شود، احتمالا بسیاری از روسای هیات های ورزشی بخاطر محدودیت و ممنوعیت در ترددهای بین شهری نمی‌توانند در انتخابات شرکت کنند. وزارت ورزش و جوانان چون به فکر سلامتی جامعه ورزش است، ترجیح می دهد شرایط به حالت عادی برگردد و سپس انتخابات فدراسیونها را برگزار کند. 
سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی اضافه کرد: البته ما در چنین شرایطی با توجه به تاکیدات وزیر ورزش و جوانان مبنی بر قطع زنجیره ی بیماری کرونا، در فدراسیون کارها را پیش می بریم و برنامه های پیش بینی شده فدراسیون را رصد می کنیم. 

اکبری گفت: درست است در چنین شرایطی امکان انجام فعالیت های حضوری وجود ندارد، اما از طریق فضای مجازی جامعه ورزش روستایی را به انجام ورزش در منزل ترغیب می کنیم و از آنها می خواهیم که فیلم تمرینات و فعالیت های ورزشی خود را به صورت ویدئو برای ما ارسال کنند. در حقیقت فعالیت های ورزش روستایی نه تنها متوقف نشده بلکه این فعالیت ها حتی از طریق فضای مجازی بیشتر هم شده است.
سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در پایان خاطرنشان کرد: هر چند در این مدت باشگاه ها و فدراسیونها دچار آسیب زیادی شده اند، اما جامعه ورزش همیشه ثابت کرده که این بحران را هم می تواند با همکاری و حمایت از یکدیگر پشت سر بگذارد. به هر صورت هدف از ورزش، حفظ سلامتی مردم است و ما نیز تلاش می کنیم با توسعه فضای مجازی به سلامتی جامعه روستایی و عشایری کمک کنیم.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید