امروز : دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶

رییس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی برکنار شد

ایسنا/خراسان رضوی مجید محمدی‌فر، رییس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی با ۱۴ رای مخالف در مجمع فوق‌العاده از این هیات کنار گذاشته شد.
رییس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی برکنار شد
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۲ |
کد خبر : ۱۱۲۴۸ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مجمع فوق‌العاده هیات جانبازان و معلولین ظهر امروز با حضور ۱۴ عضو مجمع از جمله فرزاد فتاحی، رییس مجمع و مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی، جبار قوچان‌نژد، نایب‌رییس مجمع و سرپرست معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش‌وجوانان استان، نماینده شهرستان‌ها، مربیان، داوران، باشگاه‌ها و ورزشکاران در سالن جلسات اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی برگزار شد.

 اعضای مجمع هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی به دلیل نارضایتی از عملکرد مجید محمدی‌فر، رییس هیات جانبازان و معلولین استان در خواست مجمع فوق‌العاده داشتند. در ابتدای این جلسه طرفین به بیان صحبت‌های خود پرداختند و در نهایت رای گیری برای مشخص شدن وضعیت هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی برگزار شد.

در پایان و با شمارش آرا، محمدی‌فر با اکثریت آرا و ۱۴ رای مخالف از هیات جانبازان و معلولین کنار گذاشته شد. بدین ترتیب به زودی سرپرست جدید هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین خراسان رضوی باید معرفی گردد و این فرد شرایط را برای برگزاری انتخابات جدید هیات مهیا کند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید