امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

اعتراض عده ای از اهالی بولینگ و بیلیارد مقابل وزارت ورزش + عکس

تعدای از پیشکسوتان و اهالی بولینگ و بیلیارد در تجمعی مقابل وزارت ورزش به عملکرد رییس این فدراسیون اعتراض کردند.
اعتراض عده ای از اهالی بولینگ و بیلیارد مقابل وزارت ورزش + عکس
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۹ |
کد خبر : ۱۰۹۷۰ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از ایسنا، هاشم اسکندری که در سی ام مهرماه سال ۹۷ موفق شده بود از مجموع ۳۹ رای، با ۲۵ رای برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود، در روزهای آخر سال ۹۸ به دلایلی که هیچ گاه بطور رسمی درباره اش اظهارنظری نشد از ریاست فدراسیون کنار رفت.

بلافاصله بعد از برکناری اسکندری، محمدرضا مقصودلو سرپرست این فدراسیون شد. برکناری اسکندری در سکوت کامل خبری انجام شد و مشخص نبود که دلیل برکناری او از ریاست این فدراسیون چه بوده است.

در ۲۲ مرداد باردیگر فدراسیون بولینگ و بیلیارد، هاشم اسکندری را رئیس این فدراسیون نامید و از برگزاری جلسه هیات رئیسه با حضور او و بدون مقصودلو خبر داد. بعد از پیگیری ها مشخص شد که اسکندری پس از محرومیت ۶ ماهه‌ای‌ که داشته به سمت خود بازگشت و در حال حاضر ریاست این فدراسیون را برعهده دارد.

اما امروز دوشنبه عده ای از اهالی بولینگ و بیلیارد نسبت به بازگشت اسکندری واکنش نشان دادند و در تجمعی اعتراضی مقابل وزارت ورزش شرکت کردند.

برخی از این افراد که معتقد بودند که باید انتخابات این فدراسیون دوباره برگزار شود و بر این اساس خواستار ورود وزارت ورزش به آنچه که مشکلات مدیریتی این فدراسیون می خواندند، شدند.

 

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید