واکنش نایب رییس بانوان فدراسیون وزنه برداری به کاندیداتوری در انتخابات دو و میدانی

نایب رییس بانوان فدراسیون وزنه برداری گفت: من از رییس فدراسیون وزنه برداری برای حضور در انتخابات اجازه گرفتم.
واکنش نایب رییس بانوان فدراسیون وزنه برداری به کاندیداتوری در انتخابات دو و میدانی
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۶ |
کد خبر : ۱۰۸۶۹ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مریم منظمی درباره دلیل حضورش در انتخابات دوومیدانی  بیان کرد:رشته اصلی من دو ومیدانی است  و اصلا ورودم به ورزش و هرآنچه دارم اول به لطف خدا  و بعد به واسطه دوومیدانی بوده است. در دوومیدانی چند مقام کشوری دارم و ماده تخصصی ام هم دو با مانع بوده است. من تعصب بجایی به این رشته دارم و فکر کردم در انتخابات شرکت کنم و برای آن برنامه دارم و امیدوارم در یک رقابت سالم شرکت کنیم. البته در دوره اول انتخابات هم  می خواستم شرکت کنم اما تصمیمم نهایی نشد. 

منظمی در مورد اینکه به تازگی نایب رییس بانوان وزنه برداری شده و خیلی زود می خواهد از این رشته جدا شود، تاکید کرد: من از آقای مردی رییس فدراسیون وزنه برداری اجازه گرفته ام و ابتدا با او مشورت و کسب اجازه کردم و بعد  این کار را انجام دادم.البته این به معنی جدا شدن نیست  و پایان کار نخواهد بود.  من در حال تدوین برنامه راهبردی وزنه برداری بانوان هستم. انشالله ما هستیم و اگر آنجا هم باشم با قدرت و به قوت کارم را انجام می دهم.

او در مورد اینکه حضورش در انتخابات فدراسیون دوومیدانی باعث نمی شود تمرکز روی وزنه برداری بانوان کم شود، تصریح کرد: یک تیم همراهم دارم و کار را پیش می بریم بنابراین شاید من نقش نظارتی داشته باشم. برنامه اول من وزنه برداری است. به جامعه بانوان و رییس فدراسیون وزنه برداری قول دادم که کمکشان کنم. برنامه من برای وزنه برداری بانوان در حال تدوین است  و گام های خوبی  هم برداشته ایم. من از افراد فرهیخته هم مردان و هم بانوان کمک گرفته ام و به وزنه بردای بانوان کمک می کنند تا ان شاالله پیشرفت هایی داشته باشیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید