امروز : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۲

انتخابات فدراسیون دانشگاهی چه زمانی برگزار می شود؟

مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی که تاکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا در دو برهه زمانی مختلف لغو شده است، در صورت صدور مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا برگزار می شود.
انتخابات فدراسیون دانشگاهی چه زمانی برگزار می شود؟
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۹ |
کد خبر : ۱۰۷۶۸ |
ورزشی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، پس از اینکه ۲۸ تیرماه سال جاری، ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد بنابر مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی این ستاد، برگزاری هرگونه همایش، سمینار و گردهمایی حضوری در سطح کشور تا شرایط کاهش شیوع و ابتلای بیماری کرونا ممنوع است، مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی که قرار بود در تاریخ ۳۱ تیرماه برگزار شود، لغو شد.

پیش از این نیز قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی ۱۹ اسفندماه سال جاری برگزار شود که با اعلام این فدراسیون و بر اساس مصوبه ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری به جهت شیوع ویروس کرونا لغو شد.

آخرین مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۴ برگزار و محمدرضا دهخدا با ۳۹ رای از مجموع ۵۲ رای به عنوان ریاست فدراسیون‌ ورزش‌های دانشگاهی برای چهار سال انتخاب شد، بنابراین حضور وی به عنوان رییس فدراسیون دانشگاهی تا ۱۷ اسفندماه سال گذشته بلامانع بود که در نهایت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی محمدحسین علیزاده را ۲۶ اسفندماه به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی منصوب کرد که تاکنون دوره سرپرستی وی به چهار ماه و ۱۰ روز رسیده است.

طبق اعلام فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به ایسنا، با صدور مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر برگزاری همایش، سمینار و گردهمایی، برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز در دستور کار می گیرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید