امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۷

رئیس جدید شورای شهر هشترود انتخاب شد

انتخابات هیئت مدیره شورای شهر هشترود برگزار و "محمد رضا قهرمانپور" با سه رای به عنوان رئیس و "محمد رضا شقاقی پور" به عنوان نایب رئیس برای یک سال انتخاب شدند.
رئیس جدید شورای شهر هشترود انتخاب شد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۲ |
کد خبر : ۸۶۳۴ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، پیش از انتخاب رئیس جدید شورا،  یوسف ایل غمی رئیس قبلی شورای اسلامی شهر هشترود از اختصاص چهار میلیارد تومان از سری اعتبارات تخصیص یافته از ستاد بحران کشور برای ساخت دیواره سنگی در  رودخانه هشترود خبر داد.

 یوسف ایل غمی خاطر نشان کرد: مرحله اول اعتبار تخصیص یافته برای ساخت دیواره سنگی در رودخانه و احداث خیابان رو به اتمام است، از این رو ما از استانداری خواسته ایم تا اعتبار مرحله دوم را به حساب شهرداری واریز کند.

وی اظهار کرد: از جمله کارهایی که در طول یک سال گذشته در صحن شورای شهر مصوب و به مرحله اجرا در آمده است می توان به گرفتن مجوز ساخت پردیس سینمایی، به روز رسانی تمامی سیستم های شهرداری، بهبود فضای سبز، موافقت با ساخت کتابخانه جدید با همکاری ادارات مربوطه، بهبود مبلمان شهری، بهبود پارک موجود در شهر، محوطه سازی مسکن مهر، کلنگ زنی برای ساخت خانه جوان و صدور مجوز به شهرداری برای ساخت فرهنگسرا با اعتبار 50 میلیارد ریالی اشاره کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید