امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰

تاکید "هاشمی" بر تعامل بیشتر قوه قضائیه برای احضار اعضا

رئیس شورای شهر تهران از تاکید اعضای این شورا برای ایجاد تعامل بیشتر با قوه قضائیه در خصوص احضار اعضای این شورا به قوه قضائیه خبر داد.
تاکید "هاشمی" بر تعامل بیشتر قوه قضائیه برای احضار اعضا
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۱ |
کد خبر : ۸۱۰۹ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محسن هاشمی رفسنجانی در پایان یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران گفت: این انتخابات ۴ مرداد ماه برگزار می‌شود اما در خصوص اظهارات رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر غیر قانونی بودن این انتخابات باید بگویم که این انتخابات ۴ دوره برگزار و در هر دوره این انتخابات با اخذ مجوز از وزارت کشور امکان برگزاری آن حاصل شده است البته اظهارات سازمان بازرسی نیز کاملاً منطقی است.

وی ادامه داد: در ابتدا قرار بود بنده نامه‌ای را به سران سه قوه در خصوص این انتخابات ارسال کنم که آقای روحانی در جلسه سران سه قوه به این موضوع اشاره کند که در نهایت این موضوع منتفی و مقرر شد نامه‌ای در خصوص برگزاری انتخابات به رئیس جمهور ارسال شود. موضوع دیگری که مورد توجه قرار داشت این بود که با توجه به اینکه دولت لایحه‌ای را در ارتباط با انتخابات شورایاری‌ها به مجلس ارسال نکرده بود مقرر شد از طریق شورای عالی استان‌ها لایحه‌ای به دولت ارجاع و در نهایت به این موضوع رسیدگی شود.

هاشمی در خصوص جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورا نیز گفت: در این جلسه به موضوعات مختلفی پرداخته شد که در خلال این موضوعات به مسئله اصرار برخی از اعضای شورای شهر تهران اشاره شد که در هفته‌های اخیر برخی از اعضا از جمله آقایان الویری، میرلوحی، حق شناس و خانم خداکرمی به قوه قضائیه احضار شدند که در واقع در این جلسه اعضای شورای شهر تاکید کردند که قوه قضائیه باید تعامل بیشتری با هیأت رئیسه شورای شهر تهران داشته باشد. در حقیقت این قوه بدون هماهنگی ریاست شورا اعضا را احضار کرده که در این جلسه تاکید شد در این خصوص تعامل بیشتری با قوه قضائیه برقرار شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید