امروز : جمعه ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۲

سرمربی کره جنوبی: با پیروزی برابر ایران فوتبال کره را از بحران خارج می کنم

سرمربی تیم ملی کره جنوبی اعلام کرد: با پیروزی بر ایران فوتبال کره را از بحران خارج خواهد کرد.
سرمربی کره جنوبی: با پیروزی برابر ایران فوتبال کره را از بحران خارج می کنم
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۴ |
کد خبر : ۲۱۹۱ |
سیاسی

به‌ گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و ‌به نقل از خبرگزاری یونهاپ، شین تای یونگ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی به عنوان سرمربی جدید کره‌ای‌ها انتخاب شده است. او جانشین اولی اشتلیکه آلمانی شده است تا بتواند کره جنوبی را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند.

شین تای یونگ در اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی، گفت‌: می دانم که نگرانی‌های زیادی در حال‌ حاضر وجود دارد،  ولی می‌توانیم با تلاش و اتحاد از این مرحله عبور کنیم. فوتبال کره در حال‌ حاضر در یک بحران قرار گرفته است و من امیدوارم که با پیروزی برابر ایران و در ادامه ازبکستان ضمن راهیابی به جام جهانی از این بحران عبور کنیم. می دانم که نگرانی‌های زیادی در باره خط دفاع ما وجود دارد، اما به نظر من تمام این مسائل حل خواهد شد، چون ظرفیت و پتانسیل‌ بالایی در فوتبالیست‌های کره ای وجود دارد و ما این مساله را قبلاً در  المپیک ریو هم زمانی که سرمربی تیم بودم ثابت کردیم و در آن جا نشان دادیم که توانایی‌هایی داریم.

سرمربی کره‌ای‌ها ادامه‌ داد: من از فدراسیون کره تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قرار داد تا به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی کشورم حاضر باشم. حالا هم تمام توان  و تلاشم را به خرج خواهم داد تا فوتبال کره برای نهمین بار پیاپی جواز حضور در جام جهانی به دست بیاورد.

کره جنوبی با چهار برد و یک تساوی و سه باخت ۱۳ امتیاز تاکنون کسب کرده است و بعد از تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در رده دوم گروه خود در انتخابی جام جهانی روسیه قرار گرفته است و رقابت سختی با ازبکستان برای راهیابی به بیست و یکمین دوره جام جهانی دارد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی در پایان صحبت‌های خود ، گفت‌: چند مصدوم در حال‌ حاضر داریم،  ولی من فکر می‌کنم که در همان لیگ کره بازیکنانی وجود دارند که می‌توانند جای خالی مصدومان را پر کنند و ما نگرانی بابت غیبت بازیکنانمان در مراحل آخر انتخابی جام جهانی نخواهیم داشت.

کره جنوبی بعد از بازی با ایران در سئول در تاشکند باید به مصاف ازبکستان برود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند