امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲
معاون شهردار تهران:

منع قانونی برای حضور شهردار تهران در مراسم و افتتاح پروژه‌ها وجود ندارد

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با تاکید بر ادامه فعالیت عادی شهردار تهران در این شهر گفت: هیچ منع قانونی برای حضور شهردار تهران در مراسم و یا افتتاح پروژه‌ها وجود ندارد.
منع قانونی برای حضور شهردار تهران در مراسم و افتتاح پروژه‌ها وجود ندارد
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۴۸ |
کد خبر : ۱۰۳۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ناصر امانی با اعلام این خبر افزود: ثبت نام شهردار تهران جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری مانعی جهت ادامه خدمت شبانه روزی ایشان به شهروندان تهران نخواهد بود و اگر دکتر قالیباف مثل سایر مسئولان اجرایی که در انتخابات ثبت نام کرده اند به کارشان در شهرداری مانند گذشته ادامه خواهند داد.

وی افزود: بر مبنای قانون، شهردار تهران بواسطه ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ملزم به استعفا از مسئولیت فعلی خود نمی باشند و به تبع آن هیچ منع قانونی نیز جهت حضور ایشان در برنامه های رسمی، افتتاحیه ها و جلسات وجود ندارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، معاون شهردار تهران ادامه داد: البته پس از شروع فعالیت های رسمی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری رسانه ملی محدودیت هایی در انتشار تصاویر و صحبت های کاندیداها دارد که ارتباطی با ادامه کار و فعالیت مدیران و مسئولان که کاندید شده اند ندارد و شهردار تهران نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید