امروز : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹
دبیر اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران خبر داد

تأمین صندوق‌های رأی‌گیری از پایتخت و سایر شهرستان‌های استان تهران

دبیر اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران از تأمین صندوق‌های آرا از استان تهران و چند استان دیگر خبر داد و افزود: این صندوق‌ها از چند روز قبل در تهران دپو خواهند شد تا پس از آماده‌سازی در روز انتخابات در محل‌های اخذ رأی قرار بگیرند.
 تأمین صندوق‌های رأی‌گیری از پایتخت و سایر شهرستان‌های استان تهران
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۸ |
کد خبر : ۷۹۵۲ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سیدحمید طهایی در نخستین گردهمایی اعضای هیأت‌های اجرایی مناطق ۲۲ گانه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران گفت: امروز در حال اجرای روند انتخابات شورایاری‌ها هستیم و مقدمات این کار فراهم شده و حوزه اصلی کار در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران است. در حقیقت از سوم تیرماه ثبت نام این انتخابات آغاز شده و در کل تهران طوری پیش‌بینی انجام شده که میزکار هر یک از مناطق در حوزه اجرا و نظارت در سامانه این انتخابات قرار می‌گیرد و افراد مجاز می‌توانند به صورت روزانه این اطلاعات را دریافت کنند.

وی افزود: هیأت‌های اجرایی صلاحیت‌های اولیه را بررسی و به طور روزانه نتیجه این بررسی‌ها را اعلام خواهند کرد. بی‌تردید با مدیریت و درایت و همکاری شهرداران و معاونت‌های اجتماعی مناطق براساس زمان‌بندی انجام شده برگزاری این انتخابات پیش خواهد رفت.

طهایی تأکید کرد: سعی شده با توجه به اینکه در این انتخابات از سیستم‌های مکانیزه بهره گرفته شده است، اعتماد به بیان و اظهارات داوطلبان حکمفرما باشد. بر همین اساس مسیر ثبت نام بسیار کوتاه و زحمات مناطق نیز کم شده است.

دبیر اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر لزوم ترغیب برای شرکت در این انتخابات و ارائه آموزش‌های لازم گفت: هرچند که مسیر ثبت نام کوتاه شده اما در پس پرده اقدامات بسیار گسترده‌ای انجام می‌شود. برای مثال برگه عدم سوء پیشینه از همه افراد اخذ و استعلامات آن‌ها انجام می‌شود و نهایتاً همکاران من در هیأت‌های اجرایی همه این موارد را بررسی خواهند کرد.

وی تأکید کرد: صندوق‌های آرا که تعدادی از آن‌ها از پایتخت و تعدادی از سایر شهرستان‌های استان‌ تهران تأمین شده از چند روز قبل از برگزاری انتخابات در تهران دپو خواهد شد تا پس از آماده سازی نرم‌افزار و خود صندوق‌ها در روز برگزاری انتخابات در محل اخذ رأی قرار گیرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید