امروز : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

معاون اداری و مالی کمیته امداد منصوب شد

سیدپرویز فتاح در حکمی، معاون اداری و مالی کمیته امداد را منصوب کرد.
معاون اداری و مالی کمیته امداد منصوب شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۷ |
کد خبر : ۷۶۰۴ |
اجتماعی
 
 
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سایت خبری کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی «مجید باجلان » را به عنوان معاون اداری و مالی  کمیته امداد منصوب کرد.
 
رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب معاون اداری و مالی کمیته امداد آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده، به موجب این ابلاغ جناب‌عالی  را به مدت دو سال به عنوان معاون اداری و مالی در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نمایم.
 
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.
 
براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.
 
امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.
انتهای پیام

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید