امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
اختصاصی /

وقتی که آتش سوزی نوتردام نیز نمی تواند قالیباف را رو سفید کند

دیشب کلیسای تاریخی نوتردام در آتش سوخت، آتشی که دل همه دوستداران امکان تاریخی، مذهبی و زیبا در دنیا را به درد آورد. اما این آتش بهانه‌ای شد برای طرفداران شهردار سابق تهران که بتوانند در فضای مجازی مقایسه ای داشته باشند از کارنامه ضعیف تیم قالیباف و شهردار در قضیه آتش سوزی ساختمان پلاسکو تا شاید بتوانند قالیباف را رو سفید کنند.
وقتی که آتش سوزی نوتردام نیز نمی تواند قالیباف را رو سفید کند
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۴ |
کد خبر : ۷۳۶۳ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، *مجید قاضی پور در اینیستاگرام نوشت: این عکس لطفا مورد توجه کسانی قرار بگیرد که آتش سوزی کلیسای نوتردام را با آتش سوزی ساختمان پلاسکو یکی دانستند و خواستن مدیریت شهری قالیباف را با شهردار پاریس مقایسه کنند. کسانی که قصد داشتند بر روی ویرانه های نوتردام از عملکرد قالیباف و تیمش در آتش سوزی ساختمان پلاسکو دفاع کردند.

این افراد هنوز زبانه های آتش بر این کلیسا بلند نشده بود که جشن با خاک یکسان شدن این کلیسای تاریخی را گرفتند تا بتوانند از کارنامه بدون دفاع قالیباف در آتش سوزی ساختمان پلاسکو دفاع کنند و مانند ی پیروز سر خود را بالا گرقته اند.

و با جملاتی مانند این که کسانی می گفتند چرا شهرداری تهران امکانات لازم را  ندارد یا تدبیر لازم برای خاموش کردن آتش ساختمانی مانند پلاسکو را نداشته و یا بعداز یک دهه شهردار بودن هنوز نتوانسته تجهیزات ابتدایی برای خاموش کردن آتش را برای شهر بزرگی مثل تهران تهیه کند بیایید ببینید که شهرداری پاریس نیز با این همه امکانات و تجهیزات مدرن و لازم نتوانسته از خاکستر شدن کلیسای تاریخی نوتردام جلوگیری کند و چرا این کلیسا با خاک یکسان شده و با مقایسه های ابتدایی مختلف خواستند تا مدیریت اشتباه و ضعیف قالیباف و تیمش را در قضیه پلاسکو موجه جلوه بدهند.

اما پلاسکوی پنجاه ساله کجا و کلیسای نوتردام هفتصد ساله کجا، ساختمان پلاسکو با اسکلت فلزی کجا ؟ ساختمانی تاریخی چون نوتردام کجا؟، فقط ارتفای سقف این کلیسا شاید اندازه کل قامت پلاسکو بوده باشد و یا ناقوس‌هایی متعددی که در این کلیسا نصب شده که تنها وزن یکی از انها سیزده تن می رسد.

حال این عکس را انتخاب کردم و گذاشتم که بگوییم کلیسای نوتردام بر خلاف ساختمان پلاسکو با خاک یکسلن نشده، کلیسای نوتردام  مانند ساختمان پلاسکو به نفع  سازمانی مثل بنیاد مستضعقان مصادره نشده بلکه مالکان آن مردم  کشور فرانسه هستند و برای مردم این کشور درآمد زایی می کند.

حامیان مدیریت ضعیف قالیباف باز خبر ندارند که نوتردام باز با همان ابهت سابق و به شکل سابق بزودی ساخته شده و سایه خود را بر روی رود سن افراشته نگه خواهد داشت و منیع درآمدی برای فرانسه خواهد بود ولی از ساختمان پلاسکو فقط عکس و خاطره ای به همراه فرزندان یتیم شده باقی مانده و مشخص نیست چه زمانی ساخته خواهد شد و درآمد حاصل از ان به کدام حساب‌ها خواهد رفت.

ی کلام ختم کلام: نوتردام پلاسکو نیست همانطور که فرانسه ایران نیست

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید