امروز : پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱

سرپرست معاونت سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان تهران معرفی شد

مراسم معارفه سرپرست معاونت سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان تهران با حضور مدیر کل زندان‌های استان تهران، معاونین، مدیران ستادی و روسای زندان های سطح استان برگزار شد.
سرپرست معاونت سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان تهران معرفی شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۱ |
کد خبر : ۷۲۶۱ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، در ابتدای این مراسم مصطفی محبی مدیر کل زندانهای استان تهران با تجلیل از خدمات رشیدی معاون اسبق سلامت واصلاح تربیت، گفت: در تعطیلات نوروز با بازدید و بازرسی‌های که از تمامی ندامتگاه ها و مراکز تابعه استان داشتیم شاهد آمادگی کامل و حضور مناسب پرسنل در ندامتگاه ها بودیم که این امر ناشی از برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر مناسب مسئولین و همکاران می باشد که امید است با تحولات مثبت و سازنده در سال جدید با عنایت الهی خدمات رسانی در عرصه زندانبانی را در بهترین حالت ممکن به منصه ظهور برسانیم.

محبی با اشاره به رسالت معاونت سلامت، اصلاح و تربیت در سطح زندان های کشور، این معاونت را یکی از مهمترین مولفه‌های انگیزه ساز فعالیت‌ها در حیطه زندانبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: همانگونه که در وظایف سازمانی این معاونت و درحکم سرپرستی تاکید شده است اداره بهداشت و درمان، فرهنگی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، مددکاری، مرکز مراقبت پس از خروج و زیر شاخه های مربوطه، طبعاً اصلی ترین اهداف سازمان زندان های کشور را عهده دار هستند؛ چه واحد مددکاری که در آن مددکار می تواند مهره ای اساسی درایجاد آرامش روانی در جو زندان باشد و چه واحد بهداشت و درمان که شاخص های استاندارد زندانبانی در سطح بین المللی در زمینه های سلامت زندانیان، آمار بیماریهای پرخطر و میزان خودکشی و خود زنی و ... می باشد.

وی در ادامه بر حساسیت بیشتر در رصد همکاران و ارزش گذاری اقدامات از سوی آنان اشاره کرد و تاکید کرد: تفکیک قایل شدن بین کارمندان در زمینه های شغلی و گوش زد کردن کم و کاستی های مورد انتظار با تکنیک‌های خاص مدیریتی و مثمر ثمر یک ابزار مهم در ارتقای سیستم اداری می باشد که نباید در بین مسئولین مغفول یا مورد انفعال قرار بگیرد.

در ادامه این مراسم اسماعیلی سرپرست معاونت سلامت، اصلاح و تربیت نیز گفت: سطح و نوع انتظارات از سازمان‌ها و ادارات در نظام اداری ملی از سوی مسئولین بالا دست کاملاً دچار تحول شده است که لازمه برآورده نمودن این سطح از انتظارات داشتن علم روز مدیریت و همچنین آگاهی و اشراف به این انتظارات است که می بایست تمامی همکاران با آن آشنایی بیشتری پیدا کنند.

وی به بیان لزوم داشتن اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در انجام سیاست‌های زندانبانی نیز پرداخت و نداشتن اهداف در سه سطح را آفت هر شغل و حرفه‌ای خواند و گفت: انضباط کاری، حضور مستمر و مفید، همکاری و هم یاری داشتن که منجر به کار و فعالیت واقعی در کف زندان‌های استان صورت گیر تنها ملاک ارزشمند ما در برآورد فعالیت‌ها خواهد بود.

در پایان، رستمی معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان تهران با قرائت لوح انتصاب و اهداء این لوح از سوی مدیر کل، اسماعیلی را به عنوان سرپرست معاونت اصلاح وتربیت معرفی کرد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند