امروز : دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۱

رییس جدید مرکز بسیج صداوسیما کیست؟

رییس سازمان صداوسیما در حکمی محمد مهدی رحمتی را به سمت رییس مرکز بسیج این رسانه منصوب کرد.
رییس جدید مرکز بسیج صداوسیما کیست؟
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۳ |
کد خبر : ۶۰۲۳ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد مهدی رحمتی با حکمی که از رییس سازمان صداوسیما و رییس سازمان بسیج مستضعفین دریافت کرد، از این پس هدایت سکان بسیج این سازمان را بر عهده خواهد گرفت.

علی‌عسکری در این حکم بر تعامل سازنده با سازمان بسیج مستضعفین و سازماندهی نیروهای توانمند بسیجی تاکید کرده و گسترش روزافزون فرهنگ بسیجی و گفتمان انقلاب اسلامی را خواستار شده است.

سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور، رییس سازمان بسیج مستضعفین نیز در حکم خود برای انتصاب وی، بر نشر فرهنگ و تفکر بسیجی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم رسانه ملی، پشتیبانی همه‌جانبه و مبتکرانه از حرکت بسیج مردمی، هم‌افزایی با شبکه‌های صداوسیما و حمایت از مراکز بسیج استان‌ها تاکید کرده است.

به نقل از روابط عمومی سازمان صدا و سیما متن حکم رییس سازمان صداوسیما برای انتصاب محمد مهدی رحمتی به شرح ذیل است:

«برادر بسیجی جناب آقای محمد مهدی رحمتی

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق بسیجی و رسانه‌ای جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «رییس مرکز بسیج سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی» منصوب می‌شوید.

امید است در تعامل سازنده با سازمان بسیج مستضعفین و سازماندهی نیروهای توانمند بسیجی سازمان در تحقق مأموریت‌های رسانه و گسترش روزافزون فرهنگ بسیجی و گفتمان انقلاب اسلامی کوشا باشید.

نقش‌آفرینی بسیج سازمان در مأموریت‌های تولیدی، خبری و فضای مجازی؛ ایجاد بستری برای همکاری با جریان رسانه‌های انقلابی و شکوفاسازی ظرفیت‌های آنها، نقش‌آفرینی در جذب، حفظ، آموزش و تربیت نیروهای جوان مؤمن انقلابی و کارآمد و ارتقای فضای معنوی، انقلابی و بسیجی در پهنه سازمان از جمله مأموریت‌های شماست.

بدین وسیله از خدمات ارزشمند و بی‌شائبه جناب آقای علی فروغی در مدت تصدی این مسئولیت تشکر می‌شود.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) مسئلت دارم.

علی‌عسکری/ رییس سازمان»

اما محمد مهدی رحمتی که از سال ۹۵ تاکنون مسئولیت اداره کل برنامه‌ریزی و امور مالی معاونت توسعه و فناوری رسانه را بر عهده داشته است، اکنون دانشجوی دکترای علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی است و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه صداوسیما در رشته مدیریت رسانه اخذ کرده است.

در کارنامه کاری رییس جدید مرکز بسیج صداوسیما مسؤولیت‌هایی همچون مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما، عضویت در شورای سیاستگذاری نشریات بسیج دانشجویی، مدیریت روابط عمومی فرهنگسرای دانشجو، قائم مقام و معاون برنامه ربزی و توسعه شهری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، دبیری شورای اجتماعی شهرداری تهران، مدیریت طراحی و ارزیابی فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و دبیری اجرای سیزدهمین و چهاردهمین اجلاس بین المللی فناوری رسانه نیز دیده می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند