امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵
با حکم رئیس کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد اصفهان با حضور قائم‌مقام این نهاد برگزار شد.
 مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان منصوب شد
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۷ |
کد خبر : ۵۸۹۶ |
اجتماعی
 

 به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از کمیته امداد، سید امیر منصور برقعی، قائم‌مقام کمیته امداد بابیان اینکه فعالیت در این نهاد توفیق الهی است گفت: حضور ما در این عرصه لطف به محرومان نیست بلکه تکلیفی است که خداوند بر عهده ما گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه توسعه ارتباط کمیته امداد با موسسه‌های خیریه در دستور کار این نهاد قرارگرفته است افزود: بر این اساس بخشی از وظایف کمیته امداد برون‌سپاری می‌شود.

برقعی بابیان اینکه سهم همه مردم از ثروت کشور باید برابر باشد گفت: هدف از تأسیس کمیته امداد برقراری عدالت از طریق جمع‌آوری و باز توزیع سهمی است که نیازمندان در ثروت اغنیا دارند.

وی با اظهار اینکه اقشار تحت حمایت کمیته امداد بیشترین آسیب را از تکانه‌های اقتصادی اخیر دیده‌اند گفت: افزایش نرخ ارز سفره‌ خانواده‌های نیازمند را کوچک کرده است.

قائم‌مقام کمیته امداد بابیان اینکه صدای نیازمندان را معمولاً کسی نمی‌شنود خاطرنشان کرد: کمیته امداد وظیفه دارد صدای آن‌ها باشد و برای به حداقل رساندن آسیب‌های فقر و جلوگیری از گسترش چرخه بین نسلی آن تلاش کند.

شایسته ذکر است، محمدرضا متین پور با حکم مهندس فتاح به مدیرکلی کمیته امداد استان اصفهان منصوب و جایگزین محمدرضا شیران شد.

فتاح در متن حکم انتصاب مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان آورده است: راهبرد بنیادی و محوری کمیته امداد، رسیدگی به امور نیازمندان با حفظ عزت و کرامت انسانی آن‌ها و تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی در خانواده‌، ترویج سنت‌های حسنه اسلامی، توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی با رشد ایمانی و اعتقادی مددجویان است.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر شناسایی و ساماندهی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی افزوده است: لازم است با نگاهی نوآورانه، ایجاد نشاط در میان کارکنان، نظارت کامل بر سطوح اداری، استفاده حداکثری از منابع مردمی، پرهیز از اسراف و تجمل‌گرایی زمینه رشد و بالندگی جامعه تحت حمایت در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی فراهم شود.

متین پور با مدرک کارشناسی ارشد مکانیک، پیش‌ازاین قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان بود و سابقه جانشینی مدیرکل صنعت بشیر، مدیریت پروژه مصلا بزرگ اصفهان و پژوهشگر ارشد پژوهشکده الکترواپتیک و لیزر صا ایران را در کارنامه خود دارد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند