امروز : پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۹
با حکم رئیس کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان تهران منصوب شد

مهندس فتاح طی حکمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران را منصوب کرد. ​
مدیرکل کمیته امداد استان تهران منصوب شد
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۴ |
کد خبر : ۵۸۹۰ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی باز انتخابات، از کمیته امداد، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد حمیدرضا شیران را به‌عنوان مدیرکل کمیته استان تهران تعیین کرد.

فتاح در متن حکم انتصاب مدیرکل کمیته امداد استان تهران آورده است: راهبرد بنیادی و محوری کمیته امداد، رسیدگی به امور نیازمندان با حفظ عزت و کرامت انسانی آن‌ها و تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی در خانواده‌، ترویج سنت‌های حسنه اسلامی، توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی با رشد ایمانی و اعتقادی مددجویان است.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر شناسایی و ساماندهی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی افزوده است: لازم است با نگاهی نوآورانه، ایجاد نشاط در میان کارکنان، نظارت کامل بر سطوح اداری، استفاده حداکثری از منابع مردمی، پرهیز از اسراف و تجمل‌گرایی زمینه رشد و بالندگی جامعه تحت حمایت در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی فراهم شود.

شیران پیش‌ازاین مدیرکل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل نیروی انسانی و پشتیبانی سازمان بهزیستی، معاون اداری و پشتیبانی سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور، مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال‌احمر کشور و مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند