امروز : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷

وضعیت آب و هوای مناطق زلزله زده در سه روز آینده

بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات و نقشه های پیش یابی طی 3 روز آینده برای مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، جوی پایدار و آسمانی صاف پیش بینی می شود و در روز سه شنبه گستره دمای بیشینه برای مناطق زلزله زده بین 18 تا 25 درجه سلسیوس خواهد بود که تا سه روز آینده در همین دامنه خواهد ماند.
وضعیت آب و هوای مناطق زلزله زده در سه روز آینده
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۹ |
کد خبر : ۲۹۸۳ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با ورود یک سامانه بارشی از روز یکشنبه هفته آینده به مرزهای استان کرمانشاه احتمال بارش نسبتاً شدید باران و کاهش محسوس دمای هوا در مناطق زلزله زده وجود دارد که اطلاعات دقیق تر طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

 
دمای کمینه برای صبح روز چهارشنبه برای نقاط مختلف در محدوده 3- تا 11 درجه سلسیوس خواهد بود که طی 3 روز آینده دمای کمینه با نوسان بیشتر از 1 درجه روبرو نخواهد بود. دمای کمینه برخی شهرهای زلزله زده در طی 3 روز آینده مطابق جدول زیر پیش بینی می شود:
 
وضعیت آب و هوای مناطق زلزله زده در سه روز آینده
 
بر اساس داده هایی که آمد، کمینه دمای هوا در مناطق زلزله زده در روزهای آتی و در برخی مناطق حتی تا زیر صفر نیز خواهد رفت و شرایط به گونه ای است که سرمای شدید هوا در این مناطق به صورت جدی احساس خواهد شد؛ شرایطی که انتظار می رود  مردم  و مسئولان برای آن آمادگی کافی داشته باشند.
 
گزارش دریافتی از سازمان هواشناسی کشور که در اختیار «تابناک» قرار گرفت، همچنین هفته آینده سامانه بارشی نسبتاً شدیدی را در مناطق زلزله زده پیش بینی کرده است که نیاز است در برنامه اقدامات مسئولان لحاظ شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید