امروز : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳

۱۱ هزار واحد مسکونی صدرصد تخریب شدند/ پایان عملیات جست‌وجو از ظهر امروز / اسکورت ماشین‌های حامل اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه ۲۰ کامیون حامل کمک‌های مردمی در حال رسیدن به شهرستان‌ها ثلاث باباجانی و ازگله است، خاطرنشان کرد: ماشین‌های حامل اقلام مورد نیاز مردم، با نظارت نیروهای نظامی و انتظامی اسکورت می شود. طی روزهای آینده خدمات رسانی به مناطق زلزله زده افزایش می‌یابد.
۱۱ هزار واحد مسکونی صدرصد تخریب شدند/ پایان عملیات جست‌وجو از ظهر امروز / اسکورت ماشین‌های حامل اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۴ |
کد خبر : ۲۹۷۰ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، نیک کردار معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در گفت‌و‌گوی زنده تلویزیونی، با اشاره به حضور رییس جمهور در میان مردم زلزله‌زده و ارائه گزارشی از برآورد اولیه از خسارت‌های وقوع زلزله به وی، اظهار داشت: در بخش مردمی، حدود ۱۱ هزار واحد مسکونی و روستایی در مناطق زلزله‌زده‌ صددرصد تخریب شده است. ۵ هزار واحد شهری صدرصد تخریب شده است که به هر واحد شهر نیز ‌‌۳۵ میلیون تسهیلات کم بهره داده می‌شود.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه سر جمع تسهیلاتی که باید برای بازساری، تعمیرات شهری، روستایی، خدماتی و تجاری ارائه شود، ۸۰۰ میلیارد تومان است، اظهار داشت: طی جلسه‌ای که با رییس‌جمهور داشتیم، موضوع تخصیص بودجه به مناطق زلزله، مطرح و قرار شد در جلسه هیات دولت به زودی تصویب شود. از رییس‌جمهور خواستیم که برای آسیب‌های زیرساختی که ۱۸۰۰ میلیارد تومان است، ردیف مستقل بودجه‌ای اختصاص یابد.

نیک کردار با بیان این مطلب که عملیات برای برداشتن مجروحان و مصدومان از زیر آوار تقریبا به پایان رسیده است، گفت: امروز امدادرسانی‌ها برای ارائه غدا، آب، نان چادر و پتو بسیار سرعت گرفت.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ کامیون حامل کمک‌های مردمی در حال رسیدن به شهرستان‌ها ثلاث باباجانی و ازگله است، خاطرنشان کرد: ماشین‌های حامل اقلام مورد نیاز مردم، با نظارت نیروهای نظامی و انتظامی اسکورت می شود. طی روزهای آینده خدمات رسانی به مناطق زلزله زده افزایش می یابد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید