امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳
اختصاصی /

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات ۵ آبان آغاز به کار خواهد کرد

بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات از صبح روز پنجم آبان ماه کار خود را در مصلی بزرگ امام خمینی آغاز خواهد کرد
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات 5 آبان آغاز به کار خواهد کرد
شنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶ |
کد خبر : ۲۶۳۶ |
اجتماعی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،  بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات از ساعت ۹:۳۰  روز پنجم آبان ماه  در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) طی هشت روز پربا خواهد شد.

پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات نیز طبق رسالت خود برای ارتباط هرچه بیشتر با علاقمندان با سه سخنرانی در خدمت فرهنگ دوستان و علاقمندان به مباحث انتخاباتی خواهد بود.

بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات میزبان بیش از ۶۰۰ رسانه است که در ۱۰ گروه اصلی و ۵ گروه فرعی در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر مربع برگزار می‌شود.

در نمایشگاه امسال ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته‌نامه، ۳۰ دوهفته‌نامه، ۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری)، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منظقه‌ای و استانی)  و بیش از ۶۰ روزنامه و موسسه مطبوعاتی حضور دارند.

همچنین بیش از ۸۰ رسانه در گروه سیاسی و اقتصادی، ۸۰ رسانه فرهنگی و هنری، بیش از ۸۰ غرفه در گروه تخصصی، ۳۰ غرفه در گروه خانواده و ۲۰ غرفه در گروه دین و اندیشه نمایشگاه مطبوعات امسال حضور خواهند داشت.

علاوه بر ادارات کل ارشاد استان‌ها و برخی خانه‌های مطبوعات استانی بیش از ۵۵ رسانه استانی، منطقه‌ای و محلی با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه حضور دارند.

 بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در ۱۰ گروه اصلی و ۵ گروه فرعی در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر مربع از ۵ تا ۱۲ آبان ماه ‏در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.‏

غرفه پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات در شبستان اصلی، بخش پایگاه های خبری مستقر خواهد بود که بزودی شماره غرفه اعلام خواهد شد.

 

خبرنگار: مجید قاضی پور

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید