امروز : چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۲

جو بایدن "خطرناک‌ترین رقیب" ترامپ در ۲۰۲۰

گرچه جو بایدن هنوز حضور در رقابت انتخاباتی ۲۰۲۰ را رسما اعلام نکرده است اما دونالد ترامپ این معاون سابق باراک اوباما را بزرگترین "تهدید" پیش روی در رقابت ریاست جمهوری آتی می‌داند. به اعتقاد او، بایدن و الیزابت وارن دو "چالش" بزرگ دموکرات هستند.
جو بایدن "خطرناک‌ترین رقیب" ترامپ در ۲۰۲۰
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۸ |
کد خبر : ۶۸۵۱ |
انتخابات در دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا ظاهرا جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا را خطرناک‌ترین مخالف بالقوه در کارزار انتخاباتی آتی آمریکا می‌داند.

جو بایدن که از سناتورهای سابق آمریکاست، هنوز شرکت در انتخابات ۲۰۲۰ را تایید نکرده است. براساس گزارش نیویورک تایمز، بایدن اوایل همین ماه در مراحل پایانی تصمیم‌گیری برای شرکت در انتخابات آتی بود. او همچنین به متحدانش گفته بود "تردید" دارد دیگر دموکرات‌هایی که مایل به ورود به کاخ سفید هستند بتوانند دونالد ترامپ را شکست دهند. محبوبیت بایدن در نظرسنجی‌ها از دونالد ترامپ و سایر نامزدهای احتمالی دموکرات بالاتر است.

به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ جمعه اعلام کرد کمیته ملی جمهوری‌خواهان به اتفاق آراء در انتخابات ۲۰۲۰ به او رای مثبت می‌دهند و او چشم به سایر رقبای احتمالی دوخته است. مشاوران او همچنین روی کامالا هریس، سناتور کالیفرنیا که اخیرا کمپین خودش را اعلام کرد، تمرکز کردند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید