امروز : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴

آخرین نتایج انتخابات لبنان از زبان وزیر کشور

وزیر کشور لبنان دوشنبه شب در یک نشست خبری نتایج رسمی انتخابات پارلمان این کشور را اعلام کرد.
آخرین نتایج انتخابات لبنان از زبان وزیر کشور
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۷ |
کد خبر : ۵۴۲۱ |
انتخابات در دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از العالم، نهاد المشنوق، وزیر کشور لبنان گفت: شمارش آرا در برخی از مناطق همچنان ادامه دارد و نتایجی که هم‌اکنون اعلام می‌شود، با احتساب این موضوع است.

وزیر کشور لبنان اعلام کرد: نتایج غیررسمی انتخابات در منطقه عکار را ساعاتی بعد اعلام خواهیم کرد و طی ۴۸ ساعت آینده همه نتایج رسماً اعلام خواهد شد.

او گفت که همه اعضای دو لیست الوفاء و الامل در حوزه‌های دوم و سوم جنوب لبنان پیروز شدند.

المشنوق اعلام کرد که دو کاندیدا به نام های «علی عمار» و «فادی علامه» در بعبدا پیروز شدند. عبدالرحیم مراد، محمد نصرالله، هنری شدید و ایلی الفرزلی در بقاع غربی دیگر نمایندگان پیروز در انتخابات هستند.

او در ادامه اعلام کرد که امین شری، ادغار طرابلسی، عدنان طرابلسی، محمد الخواجه دیگر نمایندگانی هستند که در حوزه دوم بیروت به پیروزی رسیدند.

وزیر کشور لبنان افزود: الولید السکریة، جمیل السید، ابراهیم الموسوی، حسین الحاج حسن غازی زعیتر، علی المقداد، إیهاب حمادة وألبیر منصور از لیست الأول والوفاء پیروز شدند.

المشنوق در پایان نشست خبری تصریح کرد: وجود برخی مشکلات در قانون جدید انتخابات پارلمانی لبنان را انکار نمی‌کنم اما مهم این است که این انتخابات برای لبنان یک دستاورد محسوب می‌شود.

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

 

 

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند