امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶

شهرداران رشت، یاسوج و ایلام حکم خود را از وزیر کشور دریافت کردند

‌وزیر کشور در احکامی جداگانه مسعود نصرتی قزوینی‌نژاد را به عنوان شهردار جدید رشت در استان گیلان و طالب صادقیان را به عنوان شهردار جدید ایلام و نستهن مقدم را به عنوان شهردار جدید یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد
شهرداران رشت، یاسوج و ایلام حکم خود را از وزیر کشور دریافت کردند
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۲ |
کد خبر : ۲۵۸۵ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات،  مسعود نصرتی شهردار منتخب شورای اسلامی شهر با حکم وزیر کشور رسماً به‌عنوان شهردار رشت منصوب  و همچنین طالب صادقیان را به عنوان شهردار جدید ایلام و نستهن مقدم را به عنوان شهردار جدید یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

در حکم وزیر کشور خطاب به مسعود نصرتی قزوینی نژاد آمده است‌: در اجرای تبصره ( ۳) ذیل بند یک ماده ( ۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/3/1 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر رشت و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار رشت منصوب می‌نمایم‌.

دکتر رحمانی فضلی در فراز دیگری از این حکم، در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری را خواستار شد.

به گزارش ایسنا،مسعود نصرتی قزوینی‌نژاد 13شهریورماه سالجاری با 11 رأی اعضای شورای اسلامی شهر رشت به‌عنوان شهردار این شهر انتخاب شد . نصرتی متولد سال 1347 شهر قزوین و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی عمران، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دکترای شهرسازی با گرایش جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری است.

 اجرای تبصره (3) ذیل بند یک ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/1375 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر ایلام و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار ایلام منصوب می‌نمایم.

در این حکم بر در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری تاکید شده است.

به گزارش ایسنا، در حکم وزیر کشور خطاب به نستهن مقدم آمده است :

در اجرای تبصره (3) ذیل بند یک ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1. 3. 1375 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر یاسوج و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار یاسوج منصوب می‌نمایم .

دکتر رحمانی فضلی در بخش دیگری از این حکم، در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری را خواستار شد.

 در اولین جلسه رسمی شورای شهر یاسوج با حضور ۶ عضو و غیبت یک عضو برگزار شد. در این نشست "نستهن مقدم" با ۶ رای اعضای حاضر شورای شهر یاسوج به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

پیش از این محمد علی جاوید به مدت چهار سال سکان شهرداری یاسوج را برعهده داشت.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید