امروز : یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴

از خیرین شهر تهران تقدیر شد

به همت معاونت اجتماعی شهرداری تهران از 27 خیر، 123 ناحیه شهر تهران در تالار ایوان شمس تقدیر شد.
از خیرین شهر تهران تقدیر شد
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۷ |
کد خبر : ۲۴۸۶ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات؛ قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه این مراسم تجلیل گفت: امروز در این مراسم از سامانه سمات (سامانه مراکز اجتماعی تهران) il رونمایی شد.

وی گفت: در این سامانه هم خیرین و هم محرومین حضور دارند.
قدیمی افزود: کانون خیرین را در سطح مناطق تشکیل دادیم که هم خیرین شناسایی شوند هم محرومین.
وی گفت: با راه اندازی این سامانه از تکرار کارهای خیر برای محرومین جلوگیری خواهد شد زیرا در برخی از مواقع برخی از افراد محروم از سازمان های مختلف کمک می گیرند اما برخی از محرومین حتی از خجالتشان به جایی مراجعه نمی کنند.
قدیمی افزود: این سامانه در اختیار حوزه بهزیستی، کمیته امداد، نیروی انتظامی و سازمان خدمات اجتماعی قرار خواهد گرفت و خیرین نیز به آن دسترسی دارند تا اگر کار خیری بخواهد انجام شود در این سامانه ثبت می شود و به طور یکسان همه محرومین استفاده خواهند کرد.
وی گفت: دسترسی به این سامانه به صورت محدود و محرمانه است و در حال حاضر 4 هزار کودک بی سرپرست و بدسرپرست و محروم وجود دارد که امسال خوشبختانه با همکاری همین خیرین در ابتدای بازگشایی مدارس به لحاظ پوشاک و نوشت افزار تأمین خواهند شد.
قدیمی افزود: 7 هزار خانواده محروم در سامانه سمات ثبت نام شده اند که ان شاءالله با کمک همین خیرین بتوانیم بخشی از مشکلات اولیه آنها را برطرف کنیم اما باید به دنبال درمان موقت نباشیم و با ایجاد اشتغال و سایر کمک هایی که باید بشود درمان به صورت دائم باشد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید