امروز : جمعه ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۷

فرشته‌های شهر تهران میهمان شهرداری تهران

شهردار تهران میزبان كودكان كار و خيابان تحت پوشش سازمان خدمات اجتماعى شهر تهران شد.
فرشته‌های شهر تهران میهمان شهرداری تهران
شنبه | ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۲ |
کد خبر : ۲۱۰۰ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به همت دفتر شهردار محترم تهران و به‌رسم هرسال، مراسم ضيافتى به‌صرف افطار و شام، ويژه نهادهاى غیردولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد، فعال در حوزه‌ی كودكان آسیب‌دیده و در معرض آسيب با هماهنگی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد.
رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی در خصوص این مراسم گفت: اين مراسم هرساله هم‌زمان با مناسب "جهانی روز مقابله باکار کودک" و به‌منظور ارج نهادن به مقام کودکان و حمایت از آنان با حضور  دكتر قاليباف برگزار می‌شود .
قدیمی با اشاره به شعار شهرداری تهران در خصوص "حمایت از کودکان کم برخوردار و نیازمند" که به دلایلی مجبور به دست کشیدن از علایق کودکی خود شده‌اند، این نوع مراسم‌ها را در راستای فعالیت‌های بشردوستانه و اجتماعی شهرداری تهران برشمرد و عنوان کرد که در سطح شهر تهران 17 مدرسه با عناوین پرتو و صبح رویش در حال ارائه خدمات به این کودکان هستند.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با تأکید بر خدمت‌رسانی همیشگی شهرداری تهران به این کودکان و خانواده‌های آنان، به برنامه‌هایی که تاکنون برای حمایت از خانواده‌های این کودکان انجام‌شده، به برنامه فجر مهربانی که در ایام دهه فجر سال گذشته، اشاره کرد که در طی آن مدیران ارشد شهرداری تهران با محوریت سازمان خدمات اجتماعی به خانواده‌های کودکان تحت پوشش مدارس پرتو و صبح رویش سرکشی کرده و نیازهای آنان را به‌صورت داوطلبانه مرتفع نموده‌اند.
رضا قدیمی ادامه این‌گونه فعالیت‌های را برای حمایت از خانواده‌های نیازمند جهت جلوگیری از فعالیت‌های مغایر با سن کودکان، بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه پروژه‌های مشابه را در سال جدید به فراخور مناسبت‌های گوناگون در دستور کار سازمان دانست.
لازم به ذکر است که این مراسم برای کودکان با برنامه‌های شاد و مفرحی همچون بازديد از طبقات برج، پخش موسيقى زنده، مسابقه، خطاطى، نقاشى، عكاسى، تماشاى جشن "فتیله" و بازی‌های كودكانه همراه بود .
همچنین در این برنامه معاون اجتماعى و فرهنگى شهردارى تهران،  مديرعامل سازمان خدمات اجتماعى شهر تهران مديركل فرهنگىِ معاونت و رئيس سازمان ورزش حضور داشتند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید