اولین جلسه روسای کانون مداحان استان تهران برگزار شد

مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری اولین جلسه و انتخاب هیات رئیسه کانون مداحان استان تهران با حضور حجت‌الاسلام سهرابی خبر داد.
اولین جلسه روسای کانون مداحان استان تهران برگزار شد
دوشنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۸ |
کد خبر : ۱۱۸۳۸ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، روح‌الله عبدالهی، مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری اولین جلسه روسای جدید کانون مداحان استان تهران با حضور حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران در محل سالن جلسات این اداره کل خبر داد.

عبدالهی گفت: در این جلسه حجت الاسلام سهرابی ضمن تبریک انتخاب اعضا و روسای جدید کانون مداحان استان تهران، از مداحانی که در این دوره از انتخابات کانون مداحان استان تهران ثبت نام و مشارکت کردند، تقدیر کرد و ظرفیت این کانون را در عملیات‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی مهم بر شمرد و تاکید کرد که کانون مداحان ظرفیت مناسبی در ماموریت‌های مختلف سازمان تبلیغات اسلامی در شرایط کنونی می‌باشد که نمونه آن عملیات بزرگ شهید سلیمانی است.

مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران اهداف عملیات بزرگ شهید سلیمانی را تشریح و تصریح کرد که این عملیات با هدف حمایت از اقشار آسیب دیده ویروس کرونا در موج سوم راه افتاده بود که تمامی ظرفیت هیئات مذهبی و گروههای جهادی با حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

در ادامه این جلسه، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه سازوکار فعالیت کانون مداحان تغییر پیدا کرده است، بر لزوم استفاده از ظرفیت مداحان شاخص ملی و استانی در کانون مداحان استان تهران تاکید کرد.

همچنین در پایان نیز  اعضای کانون مداحان استان تهران، سوالات و دغدغه‌های خود را با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در میان گذاشتند و با حضور تمامی روسای کانونهای مداحان استان تهران، نمایندگان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) و سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، با اکثریت آرا، حمید منتظر، رئیس، ابراهیم صدیق، نائب ریس و سعید ایوبیان، دبیر کانون مداحان استان تهران انتخاب شدند.

خبرنگار: قاسم قاضی پور

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید