امروز : پنج شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰

انتخابات مجمع هماهنگی کانون‌های فرهنگی تبلیغی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: انتخابات مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی با هدف ایجاد انسجام و هماهنگی در امور انجام می‌گیرد.
انتخابات مجمع هماهنگی کانون‌های فرهنگی تبلیغی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۳:۳۲ |
کد خبر : ۱۱۵۶۶ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت الاسلام و المسلمین رامین حسینی خور نژاد در تکمیل این خبر گفت: دومین دوره انتخابات مجمع هماهنگی کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز یکشنبه در پایان آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی، هدف برگزاری این انتخابات را ایجاد انسجام و هماهنگی در امور فرهنگی تبلیغی دانست و افزود: این انتخابات با حضور مسئولان کانون‌ها برگزار می‌شود.

حسینی بیان کرد: این انتخابات با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا و جلوگیری از تجمع، به صورت شهرستانی برگزار می‌شود و طی این انتخابات، پنج نفر به عنوان اعضای اصلی و یک نفر به عنوان عضو علی البدل به مدت چهار سال انتخاب می‌شوند.

وی با اشاره به وجود ۷۰ کانون تبلیغی تخصصی در حوزه‌های مختلف، توضیح داد: این کانون‌ها در حوزه‌های مختلف اصول عقاید، اصول تربیت اسلامی، عفاف و حجاب، مناسبت‌های مذهبی، کودک و نوجوان، مهدویت به سبک زندگی اسلامی، رسانه و فضای مجازی فعال هستند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید