امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸

«هاشمیان» بار دیگر بر مسند شورای شهر رفسنجان تکیه زد

در یکصدوشصت وسومین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان با حضور رئیس و اعضای شورا و معاون خدمات شهری شهرداری، حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان بار دیگر به ریاست شورای اسلامی شهر رفسنجان انتخاب شد.
«هاشمیان» بار دیگر بر مسند شورای شهر رفسنجان تکیه زد
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۱:۴۳ |
کد خبر : ۱۰۸۶۶ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در این نشست انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر رفسنجان برای سال چهارم برگزار شد که حجت الاسلام والمسلمین "علی هاشمیان" به اتفاق آراء اعضا به عنوان رئیس شورای شهر رفسنجان انتخاب و معرفی شد.

پس از انتخاب رئیس، انتخاب نایب رئیس در دستور کار اعضا قرار گرفت و "حسین پاکزاد" به عنوان نائب رئیس انتخاب گردید. همچنین این نشست با انتخاب منشی های هیأت رئیسه ادامه یافت و "وحیده نوری" و "غلامحسین حسن شاهی" به ترتیب به عنوان منشی اول و منشی دوم هیأت رئیسه برای چهارمین سال انتخاب و معرفی شدند.

در این نشست همچنین "علی بهشتی پور" به عنوان سخنگو و "محمد فتحیان" به عنوان خزانه دار شورای شهر رفسنجان برای یک سال آینده انتخاب و معرفی شدند.

در ادامه با بررسی پیشنهادات رسیده از سوی شهرداری و همچنین مصوبات کمیسیون ها بر لزوم مطابقت درخواست ها با دستورالعمل ها و آیین نامه های اجرایی شهرداری تاکید شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید