امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۵

برگزاری انتخابات کانون مداحان استان تهران

مسئول کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران گفت: انتخابات کانون مداحان مستمر استان تهران برگزار می‌شود.
برگزاری انتخابات کانون مداحان استان تهران
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۴ |
کد خبر : ۱۰۶۷۷ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، روح‌الله عبدالهی با اعلام این خبر بیان کرد: مداحان استان تهران به سه گروه مداحان شاخص، مداحان پیرغلام و مداحان مستمر تقسیم‌بندی می‌شوند که این انتخابات بین مداحان مستمر انجام ‌خواهد شد.

او در تشریح قوانین ثبت نام کاندیداها در انتخابات کانون مداحان مستمر استان تهران اظهار کرد: التزام عملی به اسلام و ولی فقیه، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سوء سابقه کیفری، رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و دارای حسن شهرت، عدم وابستگی به جریانات منحرف فکری، توانایی جسمی و فرصت کافی جهت حضور در جلسات، حداقل سه سال سکونت در شهر حوزه انتخابیه، حداقل سن ۲۵ و حداکثر سن ۶۵ سال و متأهل بودن از شروط نه‌گانه ثبت نام در این انتخابات است.

مسئول کمیته اجرایی ستاد انتخابات کانون مداحان استان تهران در ادامه اظهار کرد: علاقه‌مندان برای ثبت نام علاوه بر ارائه مدارک سه‌جلدی، باید گواهی عدم سوءپیشینه داشته باشند؛ کاندیداها بعداز ثبت نام یک هفته مهلت دارند تا این گواهی را به ادارات تبلیغات اسلامی استان تهران ارائه دهند.

روح‌الله عبدالهی در خصوص زمان برگزاری و اعلام نتایج این انتخابات خاطرنشان کرد: انتخابات کانون مداحان مستمر استان تهران سوم مردادماه امسال برگزار و نتایج آن دو روز پس از انتخابات اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این انتخابات می‌توانند از تاریخ ۲۴ تیرماه تا ۲۶ تیرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۶ به ادارات تبلیغات اسلامی استان تهران مراجعه و نام‌نویسی کنند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید