امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۷

پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هرمزگان برگزار خواهد شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع این جمعیت خبر داد.
پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هرمزگان برگزار خواهد شد
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۱:۱۴ |
کد خبر : ۱۰۲۰۶ |
اجتماعی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،  مختار سلحشور، اظهار کرد: مرحله نخست پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در روز جمعه ۲۳ خرداد با حضور اعضا و داوطلبان فعال این جمعیت با رعایت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی  افزود: استان هرمزگان حدود ۱۰۰۰۰ نفرعضو  و داوطلب  دارد  که بیش از ۶۰۰۰ نفر ایشان  واجد شرایط شرکت در  این انتخابات  هستند.
سلحشور با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد داوطلب محور است که داوطلبان در تصمیم گیری‌ها و عملکرد آن نقش اساسی دارند ؛ مجامع هلال احمر را بستری مهم  و فرصتی برای ایفای نقش تصمیم ساز اعضا و داوطلبان در جمعیت هلال احمر دانست و اضافه کرد: در مرحله نخست این انتخابات از هر شعبه چهار نفر به عنوان عضو شورای اجرایی و یک نفر به عنوان بازرس برگزیده و به ستاد انتخابات استان معرفی می شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان همچنین از ثبت نام نامزدهای شورای اجرایی و بازرسی مجامع جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خبر داد و ادامه داد: کاندیداهای واجد شرایط از روز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه می توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر سراسر هرمزگان ثبت نام کنند و این فرآیند تا روز ۱۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
سلحشور اضافه کرد: با توجه به اینکه انتخابات از اصول مهم جمعیت هلال احمر است و جایگاهی مهم و تاثیرگذار در روند فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های این جمعیت دارد از اعضا و داوطلبان فعال جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان به شرکت در این انتخابات دعوت به عمل می آید.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید