امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۳

دبیر انجمن‌های علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس انتخاب شد

انتخابات دبیر شورای دبیران انجمن‌های علمی‌دانشجویی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس با حضور اکثریت دبیران انجمن‌های علمی این دانشکده برگزار شد.
دبیر انجمن‌های علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس انتخاب شد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۶ |
کد خبر : ۸۸۳۱ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بر این اساس رامین نجفی-دانشجوی کارشناسی‌ارشد ژنتیک و اصلاح‌نژاد دام و دبیر انجمن علمی مهندسی علوم دامی این دانشگاه، با 80 درصد آراء به‌عنوان دبیر انجمن‌های علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس برای مدت یک‌سال انتخاب شد.

نجفی با تاکید بر این‌که تمام سطوح عضویت در انجمن‌های علمی از عضو همکار تا دبیری دانشکده را به‌ترتیب گذرانده، محوریت فعالیت خویش را ایجاد همدلی و اتحاد در سطح انجمن‌های دانشکده اعلام کرد و گفت: اگر روزی قرار بر برداشت یک محصول مناسب باشد، تمام اجزاء و عوامل موثر، علاوه بر این‌که به‌درستی کار می‌کنند، باید در همکاری و هماهنگی تنگاتنگ باهم باشند، اگر نه، محصول یک‌دست و در حد کمال خود نخواهد بود.

وی افزود: در اکثر دانشگاه‌های کشور، دانشکده‌ی کشاورزی بصورت یک پردیس دور از مجموعه‌ی اصلی دانشگاه اداره می‌شود که این خود اولین بهانه‌ها برای عقب ماندن فعالیت‌های دانشجویی دانشکده‌های علوم کشاورزی نسبت به پردیس اصلی خواهد بود و طبعاً دانشگاه تربیت مدرس نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما تمام تلاشمان باید این باشد که اگر حقوق انجمن‌هایمان را فراتر از انجمن‌های پردیس اصلی دانشگاه تامین نمی‌کنیم، حداقل جایگاه پایین‌تری نداشته باشیم.

دبیر دانشکده‌ی کشاورزی تربیت مدرس پس از برگزاری انتخابات، مسئولیت‌های مورد نیاز را با هدف رسیدگی دقیق به برنامه‌ها، جلسات و فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشکده تعیین و بر لزوم تصحیح روند اطلاع رسانی فعالیت‌های انجمن‌های علمی تاکید کرد.

 

منیع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید