امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲
با حکم وزیر علوم؛

سرپرست پارک فناوری خلیج‌فارس منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محمدشریف رنجبر را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس (قشم) منصوب کرد.
سرپرست پارک فناوری خلیج‌فارس منصوب شد
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۵ |
کد خبر : ۸۴۵۹ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر رنجبر آمده است: "ضمن تشکر از زحمات دکتر فتی و آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیگیری‌های جنابعالی و مساعدت‌های سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرعامل سازمان، توافق نهایی برای واگذاری اراضی، شرایط مورد نظر هیات امنای پارک برای تداوم کار پارک و پشتیبانی از شرکت‌ها و موسسات فراهم شود.

ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان، پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی اجرا، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید".

دکتر محمدشریف رنجبر متولد ۱۳۵۲ در قشم و عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان است. وی دانش‌آموخته کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه شهید باهنر کرمان، کارشناسی ارشد رشته علوم دریایی و اقیانوسی-گرایش بیولوژی دریا از دانشگاه شهید چمران اهواز و دکتری در رشته بیولوژی دریا از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر است.

دکتر رنجبر، چاپ بیش از ۲۵  مقاله علمی-پژوهشی در مجلات نمایه شده ISI و ISC، انتشار بیش از ۳۰ مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، راهنمایی و مشاوره ۲۷ پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه‌ای/دکتری تخصصی و مدیریت ۳ طرح پژوهشی ملی و بین‌المللی در دانشگاه هرمزگان را در کارنامه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود دارد.

از سوابق اجرایی وی می‌توان به معاون فناوری و پشتیبانی پارک زیست فناوری خلیج فارس-جزیره قشم از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، دبیر شورای فناوری پارک زیست فناوری از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، عضو شورای اسلامی شورای شهر قشم در دوره‌های اول و پنجم، کارشناس ارشد ارزیابی در مدیریت محیط زیست منطقه آزاد قشم از ۱۳۸۵-۱۳۸۰، عضو شورای عالی ارزیابی زیست محیطی سازمان منطقه آزاد قشم از بهمن ماه ۱۳۹۱، عضو کمیته راهبری ملی در برنامه کمک‌های کوچک تسهیلات جهانی محیط زیست در ایران (GEF/SGP) و مدیر ۵ طرح اجرایی/توانمندسازی جوامع روستایی-صیادی برنامه کمک‌های کوچک تسهیلات جهانی محیط زیست و همکار بیش از ۲۰ طرح اشاره کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید