امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴
با حکم وزير علوم

سرپرست شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان منصوب شد

دکتر جعفر قيصري را به سمت سرپرست شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان منصوب شد.
سرپرست شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان منصوب شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۰ |
کد خبر : ۷۹۱۶ |
علمی و فرهنگی

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، و  به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، در حکم دکتر منصور غلامي خطاب به جعفر قيصري آمده است:
 
با عنايت به انتصاب جناب آقاي دکتر ابطحي به سرپرستي دانشگاه صنعتي اصفهان و ضرورت ادامه بي‌وقفه فعاليت‌هاي شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان، ضمن قدرداني از زحمات ايشان در دوران رياست شهرک و آرزوي توفيق در مسئوليت جديد بر اساس پيشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوري به‌موجب اين حکم به سمت «سرپرست شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان» منصوب مي‌شويد.
شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان با اتکا به دو دهه همکاري با دانشگاه‌هاي بزرگ منطقه، مديريت‌هاي منسجم، کوشا و کارآمد، نقش‌آفريني مؤثر شرکت‌ها و مؤسسات عضو و تعامل سازنده با مديران و راهبران اقتصاد دانش‌بنيان نقشي بسزا در توسعه زيست‌بوم کارآفريني و نوآوري در منطقه و ارزش‌آفريني در حوزه علم و فناوري کشور برعهده دارد و الگويي شاخص در اثربخشي اجتماعي و اقتصادي مراکز علمي فناوري است.
 
در شرايط حاضر کشور، که انتظار مي‌رود مراکز فناوري به چالش‌ها و نياز‌هاي جامعه توجه خاص کنند، اميدوارم جناب‌عالي با بهره‌گيري از تجربه‌هاي موفق پيشين و نيرو‌هاي مستعد و توانمند شهرک و توجه بيش‌ازپيش به رشد و توسعه شرکت‌هاي دانش‌بنيان و واحد‌هاي فناور موجبات ارتقاي جايگاه شهرک، نقش‌آفريني آن در عرصه‌هاي محلي، ملي و بين‌المللي و پيشتازي در عرصه توسعه فناوري را با شتاب بيشتري فراهم آوريد.
 
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و پيروي از آموزه‌هاي اسلامي و مباني علمي، مأموريت‌ها و وظايف محوله را بر پايه قوانين، سياست‌ها و برنامه‌هاي مصوب دولت تدبير و اميد و طرح‌هاي پيشنهادي به مجلس محترم شوراي اسلامي اجرا و نقشي شايسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوري ميهن عزيزمان ايفا نماييد.
 
دکتر جعفر قيصري متولد سال 1353 در شهر اصفهان است و عضو هيأت علمي و دانشيار رشته مهندسي برق کنترل دانشگاه صنعتي اصفهان است.
وي تاکنون راهنمايي 5 دانش‌آموخته مقطع دکتراي تخصصي، بيش از 30 پايان‌نامه کارشناسي ارشد و 50 طرح کارشناسي را به پايان رسانده است که نتايج آن در قالب 30 مقاله در مجلات ISI و 35 مقاله در همايش‌هاي معتبر علمي و بين‌المللي منتشر شده است.
 
دکتر قيصري تجارب بسياري در زمينهٔ طرح‌هاي کاربردي ارتباط با صنعت داشته و تاکنون 28 طرح پژوهشي و کاربردي را در صنايع فولاد، آهن، برق و گاز با موفقيت به اتمام رسانده است.
وي در سال‌هاي 1390 و 1396 مفتخر به کسب عنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان شده است؛ همچنين طرح پژوهشي دکتر قيصري با همکاري شرکت برق منطقه‌اي اصفهان در سال 1387 موفق به کسب عنوان طرح برگزيده استان شده است.
 
توسعه و تجاري‌سازي 4 فناوري از ديگر فعاليت‌هاي دکتر قيصري است.
 
از فعاليت‌هاي اجرايي دکتر قيصري مي‌توان به سرپرست ارتباط با صنعت دانشکده، معاون پژوهشي دانشکده، رئيس ارتباط با صنعت دانشگاه و رئيس TTO دانشگاه صنعتي اصفهان اشاره کرد.
همچنين وي از سال 1395 تاکنون مسؤوليت مديريت نوآوري و تجاري‌سازي فناوري دانشگاه صنعتي اصفهان را برعهده داشته است و تجارب ارزنده‌اي در زمينهٔ ايجاد و توسعه فناوري، کارآفريني و ترويج کسب و کار‌هاي دانش‌بنيان به همراه دارند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید