با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر سیدمهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب کرد.
سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب شد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۱ |
کد خبر : ۷۷۶۶ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ابطحی آمده است:

«با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم و با حفظ سمت به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.»

طبق اعلام روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سیدمهدی ابطحی متولد سال ۱۳۴۴و عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان است.

وی دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری را در دانشگاه علم و صنعت و دکترای عمران راه و ترابری را از دانشگاه علم و صنعت اخذ کرده است.

دکتر ابطحی چاپ بیش از ۵۵ مقاله در نشریات علمی معتبر بین‌المللی و داخلی، چاپ بیش از ۷۰ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی و داخلی، انجام بیش از ۴۵ طرح پژوهشی خاتمه یافته با صنعت، ثبت ۵ اختراع و تألیف ۳ جلد کتاب را در کارنامه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود دارد.

از سوابق مدیریتی و اجرایی وی می‌توان به معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان (۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴) و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان (۱۳۹۲ تا تیرماه ۱۳۹۷) اشاره کرد.

ابطحی از تیرماه سال ۱۳۹۷ تاکنون ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را عهده‌دار بوده است.

وزیر علوم همچنین ضمن پذیرش استعفای دکتر سید محمود مدرس هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های وی در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید