امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷

انتخاب رییس کل نظام پزشکی، جمعه/ ۶نفر کاندید شدند

عضو هیات رییسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی آخرین جزییات انتخاب رییس‌کل سازمان نظام پزشکی کشور را اعلام کرد.
انتخاب رییس کل نظام پزشکی، جمعه/ 6نفر کاندید شدند
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۶ |
کد خبر : ۶۹۵۳ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، دکتر منصور جعفری نمین با بیان اینکه تاکنون ۲۲۳ نفر از اعضای مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی برای حضور در رأی‌گیری اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: همچنین تاکنون شش نفر به صورت کتبی کاندیداتوری خود را برای تصدی سِمَت رییس‌کلی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده‌اند.

وی افزود: شش کاندید اعلام شده عبارتند از آقایان دکتر ظفر قندی، دکتر عزیزی، دکتر سالاریان، دکتر سید شریفی، دکتر افشین‌پور و دکتر بردیا. این افراد اعلام کاندیداتوری کرده‌اند. از این کاندیداها سه نفرشان عضو شورای‌عالی نظام پزشکی بوده، یک نفر بازرس و دو نفر هم عضو هیئت مدیره نظام پزشکی‌های شهرستان‌ها و نماینده مجمع عمومی هم هستند. همه کاندیداها عضو مجمع عمومی بوده و حق رأی هم دارند.

جعفری نمین تاکید کرد: بر همین اساس روز جمعه ۲۶ بهمن ماه دو جلسه برای مجمع عمومی خواهیم داشت؛ یکی جلسه مجمع‌عمومی عادی برای بررسی مشکلات جامعه پزشکی و جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده که برای انتخاب رئیس کل از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر برگزار می‌شود. امیدوارم رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی با رأی بسیار بالایی انتخاب شود تا قدرت بیشتری هم برای اداره این سازمان داشته باشد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید