امروز : پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴
فاتح نورایی؛

آلبوم موسیقی با مضمون اجتماعی همدردی با مردم و بیان مشکلات روز است

فاتح نورایی با اشاره به مضمون اجتماعی آلبوم جدید خود اظهار داشت: این آلبوم موسیقی با مضمون اجتماعی و بیان دغدغه ها و مشکلات امروزی مردم است.
 آلبوم موسیقی با مضمون اجتماعی همدردی با مردم و بیان مشکلات روز است
شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹ |
کد خبر : ۶۷۹۴ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، فاتح نورایی اظهار داشت: موسیقی امروز ایران توانسته با تلاش هنرمندانی که از بعد از انقلاب بسیار تلاش کرده اند جای خود را در بین مردم پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه اکنون ورود به عرصه موسیقی با گذشته بسیار متفاوت است، افزود: امروز درخواست ها برای خواننده شدن بسیار است و استعداد و صدای خوب ۲۰ درصد از معیارهای موفقیت در این عرصه شده است.

نورایی بیان کرد: در دولت گذشته مشکلات متعددی در زمینه اخذ مجوز آهنگ و کنسرت وجود داشته است اما در این دولت در خصوص اخذ این مجوز ها تسهیل خوبی شاهد بودیم اما تا رسیدن به استاندار های جهانی فاصله بسیاری وجود دارد.

موسیقی و تحقق یکی از شعار های دولت تدبیر و امید

وی با عنوان اینکه یکی از شعار های این دولت ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه است، تصریح کرد: موسیقی میتواند یکی از ارکان مهم ایجاد نشاط در جامعه باشد و در صورت حمایت می تواند به یک تفریح سالم برای خانواده ها تبدیل شود.

نورایی در ادامه گفت: یکی از دغدغه های امروز جامعه ما اشتغال است، با حمایت دولت از یک خواننده و تسهیل در اعطاء مجوز کنسرت میتواند زمینه اشتغال قریب به ۵۰ نفر را فرآهم و گردش مالی بسیاری در کشور شود.
نزدیک شدن به استاندار های جهانی و تسهیل در اخذ مجوز موجب حذف واژه فعالیت های زیر زمینی از موسیقی می شود

وی با اشاره به فعالیت خواننده های زیر زمینی در کشور خاطر نشان کرد: امیدواریم روند اخذ مجوز در کشور به گونه ای باشد که واژه خواننده زیر زمینی برچیده و برای فرد صرف نکند که بطور مخفیانه فعالیت های موسیقی انجام دهد.

نورایی اظهار کرد: موسیقی وسیله ای برای بیان احساسات بدور از عقیده و تفکر های مختلف است و انتشار آلبوم های اجتماعی میتواند هم سو و همدردی با مشکلات روزی باشد که امروز مردم ما با آن درگیر هستند.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید