امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷

اتمام کار محمدرضا فروتن و پوریا پورسرخ در " زنی با ارابه چوبی"

فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبی» همچنان در شمال کشور و در روستایی به نام «کوتِنا» در قائم شهر ادامه دارد.
اتمام کار محمدرضا فروتن و پوریا پورسرخ در " زنی با ارابه چوبی"
سه شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۷ |
کد خبر : ۶۶۰۱ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مدیر روابط عمومی موسسه هنر هفتم و فیلم سینمایی زنی با ارابه جوبی پوریا پورسرخ و محمدرضا فروتن به تهران بازگشتند «زنی با ارابه چوبی» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی خداداد جلالی است که در حال حاضر تولید آن از نیمه گذشته. فیلمبرداری این فیلم در روستای «کوتنا» از توابع شهر قائم شهر و دیگر روستاهای اطراف این منطقه در حال انجام است. تاکنون ۷۰ درصد از فیلم مقابل دوربین رفته و انجام مراحل فنی نیز به بعد از اتمام کامل تولید موکول شده است.
محمدرضا فروتن، سمانه نصری، پوریا پورسرخ، حسین سلیمانی، مریم نعمتی نیا، نیوشا ضرابی، مهری آل آقا، فرامرز روشنایی، بهشته آلیان و فریبا متخصص بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. در میان بازیگران بازی فروتن و پورسرخ به تازگی در این فیلم به پایان رسیده است. بازی سایر بازیگران نیز تا آخرین روز فیلمبرداری ادامه خواهد داشت.
مهدی یوردخانی مدیر روابط عمومی این فیلم سینمایی درخصوص این فیلم گفت: در خلاصه داستان «زنی با ارابه چوبی» آمده: آرش دانشجوی رشته فلسفه همراه دوستش بهمن برای تحقیقات تز دانشگاهی به روستایی در شمال کشور می روند. نام تحقیق آنها «تحصیل میان واقعیت تا حقیقت است». آرش و بهمن آنجا با دختری به نام ستاره آفاق که شاعر است آشنا می‌شوند. در این میان آرش عاشق ستاره می‌شود، اما انگار ستاره آفاق واقعیت ندارد ولی حقیقت دارد. این لحظه ۱۸ سال طول می‌کشد تا اینکه… .
خداداد جلالی ساخت فیلم «بچه ای با جوراب قرمز» و… را در کارنامه خود دارد.
محمدحسن نجم تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را برعهده دارد.
سایر عوامل اصلی «زنی با ارابه چوبی» عبارتند از: مجری طرح: محسن عزیزی، مدیر پروژه: مهران قدکچیان، مدیر روابط عمومی: مهدی یوردخانی، طراح گریم: محمد قومی، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، مدیر صدابرداری: حسین بشاش، طراح لباس: سمیه سنقری، طراح صحنه: مهران یوسف زاده، دستیار اول کارگردان: منصور میرشکاری، مدیر برنامه ریزی: سعید نقدزاده، برنامه ریز: فرشاد کلباسی، مدیر تولید: امیر مقدس، عکاس: حبیب مجیدی، منشی صحنه: زهرا برزیده، مدیر تدارکات: مجید منفرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید