امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

تجلیل از فرماندهان و اعضای شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ، جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران و تنی چند از فرماندهان بسیج شهرستانهای استان تهران از اعضای شورای بسیج و فرماندهان استان تهران تجلیل به عمل آمد.
تجلیل از فرماندهان و اعضای شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
شنبه | ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۴ |
کد خبر : ۶۵۱۶ |
علمی و فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران، صبح امروز نشست فرماندهان و اعضای شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار گردید.

بر اساس این گزارش، مراسم مذکور با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و سپس حجت الاسلام و المسلمین امیر شمس فرمانده بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن خیر مقدم به فرماندهان و اعضای شورای بسیج تهران و شهرستانهای آن  و سایر مدعوین به ارائه گزارش فعالیتهای بسیج درحوزه های فرهنگی ، هنری، ورزشی و ...در سال جاری و همچنین  آمار اعضای شورای بسیج  استان و شهرستانهای آن پرداخت.

در ادامه جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن  گرامیداشت هفته بسیج  از حضور فرماندهان و سایر اعضا تشکر نمود و تلاشهای فرمانده بسیج اداره کل را قابل تقدیر دانست. ایشان ضمن اشاره به بسیج در دوران دفاع مقدس که در آن  نیروهای مردمی، بدون هیچ چشم داشتی در کنار نیروهای ارتش، شهربانی و کمیته انقلاب اسلامی رشد نموده و از سرزمین و کشور خود دفاع نمودند؛ گفت: رمز پیروزی کشور عزیزمان در جنگ تحمیلی و همچنین انقلاب اسلامی، عشق و علاقه و اتحاد مردم به صورت تشکل های مردمی بود که بزرگترین تشکیلات مردمی همان بسیجیان بودند.

پیشان، جانشین فرمانده  مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز  ضمن تشکر ویژه از حسن نظر و برنامه ریزی فرمانده بسیج اداره کل تهران و همکاری های ارزنده در حوزه بسیج گفت: استان تهران همواره در فعالیت های بسیج  پیشتاز بوده  است. او با اشاره به اینکه  ما به عنوان بسیجی موظفیم در حیطه خدمت رسانی و اخلاق و رفتار اسلامی از سایرین جلوتر باشیم  گفت : وحدت رمز موفقیت و هم گرایی و مانایی و گفتمان انقلاب اسلامی بوده است و محور بسیج نیز مبتنی بر نظریه وحدت است؛ آنجا که وحدت هست موفقیت ر ا نیز در پی دارد.

در پایان این مراسم، ضمن ارائه گزارشات مبسوط از سایر فعالیتهای بسیج و برنامه ها و طرح های پیش رو از فرماندهان و اعضای شورای بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید