امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۸

واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در تاریخ یکشنبه ( ۲۷ آبان ماه) اظهار کرد: با عنایت به تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات، واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات مشخص شدند.
واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۱ |
کد خبر : ۶۳۴۴ |
علمی و فرهنگی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات و به نقل از سایت رسمی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، سید علاءالدین ظهوریان خاطرنشان کرد: مدیران مسئول از امروز (۱۲ آبان ماه) می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی (e-rasaneh.ir) وضعیت خود را مشاهده کنند.

او اضافه کرد: مدیران مسئولی که واجد شرایط شرکت در انتخابات نیستند در صورت داشتن مستندات لازم (اعلام وصول برای نشریات مکتوب و فعالیت مستمر برای پایگاه‌های خبری) تا ۲۲ آبان فرصت دارند در تماس با شماره تلفن‌های ۸۴۰۹۵۱۸۶ برای نشریات مکتوب و ۸۴۰۹۵۲۴۸ برای پایگاه‌های خبری، نسبت به رفع نواقص اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مطابق تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات، نشریاتی که مجوز آنها توسط هیات نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد، و همچنین رسانه آنها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد، می­‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید