امروز : دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۹

هیئت رئیسه اتحادیه رسانه‌های خزر انتخاب شد

اعضای خانه‌های مطبوعات 3 استان شمالی کشور در در دومین نشست خود، هیئت رئیسه اتحادیه رسانه‌های خزر را انتخاب کردند.
هیئت رئیسه اتحادیه رسانه‌های خزر انتخاب شد
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰ |
کد خبر : ۶۲۶۹ |
علمی و فرهنگی

به‌ گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از روابط‌عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دومین نشست اعضای خانه‌های مطبوعات 3 استان شمالی کشور(گیلان، مازندران و گلستان) با حضور حمید ضیایی پرور، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سه استان شمالی و اعضای هیئت مدیره خانه های مطبوعات استان‌های شمالی کشور در شهرستان نوشهر برگزار و طی آن اعضای هیئت رئیسه اتحادیه رسانه‌های خزر انتخاب شد.

در این انتخابات، حسین داداشی، میلاد ابراهیمی، ساسان شیخی، هادی علمدار، سمیه مرادقلی و شهرام فهیمی به عنوان عضو هیئت رئیسه و الهام شاد و حمیدرضا محمدیاری به عنوان بازرس انتخاب شدند.

اتحادیه رسانه های خزر که با هدف ایجاد رقابت سالم و محتوایی رسانه‌های استان‌های شمالی کشور راه‌اندازی شد در تلاش است رسانه‌های کشوری و استانی را به سمت کیفی‌سازی فعالیت‌های حرفه ای در این حوزه هدایت کند.

در این نشست با تصویب اعضاء، شهرستان چالوس به عنوان محل دبیرخانه اتحادیه خانه‌های مطبوعات خزر برای یکسال تعیین شد.

*سه ایرانی در میان برترین‌های چهارمین جشنواره «خزر بدون مرز»

شایان ذکر است، در چهارمین جشنواره رسانه‌های حوزه دریای خزر، (خزر بدون مرز) که 28 و 29 شهریورماه در شهر آستراخان روسیه برگزار شد 3 ایرانی به‌عنوان برترین‌های این جشنواره شناخته شدند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید